Results 1 to 4 of 4

Angry Neden çözümlenmemiş konulara insanları yönlendiriyorsunuz!

İnsanların bu foruma kendi başlıklarını açma hakkı var ve siz insanların haklarını gasp ediyorsunuz forum kirliliği adı altında, insanlar bir konu açıyor pat bir mod arkadaş konuyu kapatıp emsal olan başka bir konuya gönderiyor tamam forum kirliği konusunda haklı olabilirsiniz ama çözümlenmemiş bir konuya yönlendirmek hiç etik değil insanlar şikayetlerini yazıyor ama kimse konuya gelip tamam arkadaşlar bilgimiz var gerekli yerlere iletildi yazısını bile yazmıyor oyun yönetimi okuduklarından bile şüphe ediyorum artık

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Haklısın dostum fakat daha önce çözüme ulaşmamış konunun tekrardan konu açılarak gündeme getirilmesi bu durumun daha hızlı çözüleceği anlamına gelmezki.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bir konu altına yönlendirilme sebebi; tek konu altında toplamak, bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve yöneticilerin daha iyi takip etmesini sağlamaktır. Bunun altında bir art niyet aramayınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bir konu altına yönlendirilme sebebi; tek konu altında toplamak, bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve yöneticilerin daha iyi takip etmesini sağlamaktır. Bunun altında bir art niyet aramayınız.
    Çok özür diliyorum fakat defalarca konularımın silindiğine şahit oldum ve tekrar açtım
    konularım kesinlikle forum kurallarını ihlal eden cinsten değiller.