Results 1 to 4 of 4

Yaşadığım durum hk.

Arkadaşlar merhaba,

Bugun Sirus3 de görev yaparken evden cıkmam gerekti baktım slotlara uruk boştu oturdum slota yarım saat sonra evden cıktım 30 dk gelen olmadı slota bende cıktım evden. daha sonra telefondan teamwiever dan baglandıgımda bu arkadaş gelmiş yanıma sa dostum afk mısın yazmıs ve genie başlatmıs bende geldim sordum dedimki slotta ben vardım niye genie acıyosun yanıma. adamın dediği laf şu burası benım ms lere girmiştim slot benım. Bu nedir ya niye bu kadar saygısızlaştık çoluk cocuk desem kitle artık 20 25 yaş üzeri ben anlamıyorum orada genie açması sebebi nedir ya. daha sonra zar zor pc buldum tamam dedim bu slot senın olsun yan slota geçiyorum. ben oraya geçtikçe oda yanıma geliyo. Neymiş 1 yıldır S3 Urukhai de o varmış orası onunmuş ya böyle bir dünya mı var ya oyun ne hale geldi. Videoda aldım telefondan çektim nasıl atıcam bilmıyorum ilk defa konu acıyorum sırf merak ettim herkes mi böyle diye.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Elinizde kanıt olsun ya da olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır.

Bkz. Forum Kuralları

Ayrıca KS durumunun herhangi bir yaptırımı bulunmuyor, oyuncular dilediği yerde kasabilirler.

Ayrıca KS durumunun herhangi bir yaptırımı bulunmuyor, oyuncular dilediği yerde kasabilirler.

Böyle demişsiniz ben zaten yukarıda ks atamaz veya yaptırım uygulayın demedim. tabiki istediği yerde kasabilir ama saygı denen şey kaybolmuş

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by FrozenMage28 View Post

Böyle demişsiniz ben zaten yukarıda ks atamaz veya yaptırım uygulayın demedim. tabiki istediği yerde kasabilir ama saygı denen şey kaybolmuş
    Videoda aldım telefondan çektim nasıl atıcam bilmıyorum
    Bu bölüme istinaden ek olarak ilettim. Yukarıda da belirttiğim gibi forum üzerinde bu şekilde isim vb. bilgiler içeren paylaşımlar yasaktır.

Tags for this Thread