Results 1 to 4 of 4

CR 'deki Video Kanıtlı Makro Raporlamanın Sonucu?

Merhaba, CR 'ye 2 gün önce açtığım ve video kanıtlı şekilde maradonda "makro ile" flood atan arkadaşın raporu ile alakalı olumlu ya da olumsuz hiç bir sonuç göremedim ve konum silinmiş ya da arşivlenmiş.

Günde "minimum 3 - 4 kere" girip cr raporlarımın sonucuna bakıyorum. Bu raporlamanın sonucunda ne yapıldığını nasıl öğreneceğim?

Maradonda afk şekilde flood atan adamlardan birisini videoya aldım ve anlık olarak adam flood atarken adamın karakterinin dibindeyken ona mesaj atıyorum ve cevap vermiyor. Video süresi 58 saniye, öncesi de var da orayı katmıyorum. Adamın makro ile flood attığı apaçık ortadayken 2 sorum var.

1. Bu kişiye makro kullanması sebebiyle ceza verildi mi? Ceza verildiyse neden konum bekletilmiyor ki ben de raporumun akıbetini göreyim?
    2. Ceza verilmediyse neden verilmiyor? Makro olduğunu kanıtlayabilmem için evine girip video mu çekmem gerekiyor? Videoda apaçık şekilde ilgili karakter AFK durumda cevap vermiyor, ve makro ile flood attığı "saniye aralıklarından" belli oluyor.

Yetkisi olan birisinden bu konu hakkında cevap bekliyorum. Eğer bu şekilde gerekli ceza verilmeyecekse makro cezalarını lütfen davranış kurallarından kaldırınız ya da makro kullanarak maradonda flood atmak cezaya tabi değildir ibaresi ekleyiniz, kolay gelsin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuzun sonucunu öğrenmek için lütfen taşınma saati olan 19:00'dan önce raporunuzu kontrol ediniz. Sonrasında takip edilmeyen raporlar için ek bilgi vermiyoruz. Makro şüphesi olan tüm raporlar oyun içi kontrol edilmektedir. Eğer bahsetmiş olduğunuz oyuncunun oyun kurallarını ihlal ettiği tespit edilirse ceza alır, etmemişse ceza almaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Selam,

Mesajımda da belirtmiş olduğum gibi günde minimum 3 - 4 kere giriş yaparak raporlarımın sonuçlarını kontrol ediyorum. Sizin söylediğinize göre rapor 18.59 'da sonuçlandıysa 19:00 'da kaldırılacak. En azından vaktini ayıran, video kaydını alan, youtube'a yükleyen, gelip bir de rapor açarak min 30 dakikasını ayıran kişinin raporunun sonucunu görebilmesi için sadece "1 iş günü" vakit vermeniz mantıksız mı?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sonuçlanmış raporları aşırı yoğunluk yoksa 24 saatten fazla tutamıyoruz. Lütfen taşınma saatinden önce kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.