Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Slotlar hk

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    Sevgili ScORp_LiON, herkes biliyor ki Makro adı altında açılan CR'konularının " hiçbiri " sticklenmiyor, incelenecek deyip geçiştiriliyor. Bir Genie altı Makrocu'nun banlanması için en az 10'ar dakikalık 5-6 video atılması, artık CR ekibinin illallah ettirilmesi gerekiyor ki anca öyle işlem uygulansın. Gerek discord, gerek burada insanların zekalarını küçük görüp internet hızın yavaştır, bilgisayarın yavaştır demek biraz acımasızlık olmuyor mu ? Benim bildiğim Genie wolf atarken sağa sola dönmez. Menzil dışındaki mob'u Z'ye almaz. Genie ayarındaki menzili arttırırsan, okçu için söylüyorum, karakter hareket eder. Genie saniyesi saniyesine, gerekirse atak kesip wolf atar. Video'ya aynı anda wolf attığım adamın, 2. wolfünü benden 1 dakika daha geç attığını da aldım. Bunun nedeni ise z1'in wolf efektini kesmesi. Makro konularına böyle eleştiriler yapmadan geçemiyorum çünkü ben de aylarca mağdur oldum aynı sebepten. Legal şekilde kasılırken makrocunun biri gelip 1 ay boyunca benim hiçe genie harcamama sebep oldu. Bu kadar zor olmamalı makroya cezai işlem uygulamak.
    CR'ye açılan hemen hemen tüm makro kanıtları Gm'ler tarafından oyun içinde kontrol edilmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    oyun içi her zaman makro kullanmıyorlar ks geldiği zaman açıyorlar mod kardeşim gm bunu nasıl kontrol edebilir gelip yanına ks mi atıcak sanmıyorum gele bazı sümük arkadaşlar var slotu kendi sahibi belleyip slotu salmamak için her türlü şeyi yapıyorlar 50 tane çarları var çardan çara geçip makro açan mı dersin süreli makroyla nova attıran mı dersin herşey var işin içine girmedkten sonra bunları kolay kolay bulup cezalandıramazsınız

Senior Member
    Her zaman desteklediğim şey; genie 1 tane campta kesinlikle çalışmayacak şekilde düzenlenmeli her haritada. Bu sayede elle farm yapanların da önü açılır. + Skill bar genie aktifken kilitlenirse de tadından yenmez.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    CR'ye açılan hemen hemen tüm makro kanıtları Gm'ler tarafından oyun içinde kontrol edilmektedir.
    Dediğiniz gibi olabilir ama ben aynı fikirde değilim, ya da buradan baktığımda öyle görüyorum.. Benim attığım videolara açtığım konulara rağmen sadece 1 kişi hala cezalandırılmadı. Adamın macro olduğunu ben görüyorsam gm'in çok rahat görmesi gerekir ki, videolarda zaten macro olduğu net belli.. Boş zamanlarımda sunucuları ve campları geziyorum ve 1 hafta boyunca aynı kişilerin macro ile oldukları yerde farma devam ettiklerini görüyorum.. Bahsettiğim macrocular mageler gibi üzerlerinde genie yazanlar değil bu arada..

Mageler demişken oraya da değinmek istiyorum, genie de 4 atack skill yeri varken, mageleri takip ederseniz aynı mage 4 ten fazla skill atıyor bunları görmek bence bu kadar zor değil..

Slota ks atılması yada slotların dolu olması gm lerin yada oyuncuların suçu değil isteyen istediği yerde farm yapabilir buna hem fikirim.. Fakat biz genie ile farm yapmaya çalışırken, macro ile ks yemek ve o kişinin orada 1 hafta boyunca karakterini bırakması ve banlanmaması hiç hoş değil.. Rica ediyorum Altar da bir tur atın kendiniz göreceksiniz zaten macrocuları..

Senior Member
    mesela sirius delosta phantom slotu aylardır aynı adamda adam yapışmış oraya gitmiyor kesssende başkalarını çağırıyor başına db pri dikiyor slotun. Uruk hailerde öyle s1 2 3 de aynı adamlar var aylardır ks atarsın slotu alsanda gitmez makrolu mage getirir yandan slottaki yapışık diğer kankilerini çağırır hepsi 4 er 5 er pc oldugundan 1 mage sokup makro devreye sokarlar heryer aynı eslantta ewil wizard döneyim desen ordakilerde öyle birilerini çağırır clandan adam cagırır illaki boş bulamazsın bulsanda sonradan gelip slot dolu deyip ks atmaya çalışırlar normal bir kişi keyfiyle farm atamıyor şu oyunda draki dşında . cz aoclar öyle aynı adamlar dönüyor. Borolar desen öyle chill clanı var mesela adamlar 7 24 boroda sabah mesai başlangıcı jr ye grerler akşam jr sine kadar boro farmı sonra tekrar jr ye girip kapanış mı artık devam mı tam bilmiyorum full +9 +10 itemli +3 takılı adamlar daha neyin farmıymış bu 7 24 onu da anlamış değilim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Solo insanlar için serverdaki 2 camptan birinde genie çalışmamasını destekliyorum.
    Yönetimin bu multi hesaplar ile rekabet edin mantığını mantıklı bulan hiçbir insanları anlamıyorum.
    Tek başıma gidip ks mi atmalıyım ?
    Grup olduğumuzda dahi bir görev kaç dakika sürüyor bunlar yüzüne diye isyan ederken görüyoruz.
    Uygun rekabet ortamını istemek herkesin hakkı.
    Mod arkadaştan rica ediyorum ks atmak serbest ise kendi atabilir mi ? atması birşey değiştireceğini düşünen var mı ?

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Ne sandın sen genie açtın diye slotun girişini kapatmış oluyorsun oh ne güzel itemleri dizeyim genieyi açayım kimse karışmasın kssiz kasayım oldu paşam başka bir isteğin var mı ? Slotun yanına sundriesde getirelim istersen ?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Macro yüzünden 2 hafta genie boşa çalıştı yalvardım yakardım bir gm bulupta şunlara işlem yaptıramadım oyun yöneticiliği yapamıyorsunuz eleştirilere açık değilsiniz 2 kişi slotta kapışıyoruz adam 45 level okcu getirdi genie yok 2 dakika bir wolf atiyor 10 dakikalık video çektim sabahın körü saatte gösterdimki sabahın körü oldgunu görsünler diye cr attım aradan kaç 2-4 gün felan geçti gm arkadaş gerekli inceleme yapılacaktır teşekkürler yazdı anladımki bir sonuç alınmayacak bu kadar pasif bir şirket mi desem yönetimi desem bilemedim şuan şuan madende sizi 6 aydır koxpla kasan 20-30 kişi çıkaırırm pandemi oldu iyice boşladınız bilmenizi istedim.