Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Slotlar hk

Junior Member

Slotlar hk

arkadaşlar hepinize merhaba ben altar serverinda 3 aydır oynuyorum. Oyun içinde farm yapmak imkansız derecede ayrıca boş bir slot bulsam bile genie bıraktığımda charım itemli olsun benden lvl olarak düşük item olarak düşük adam gelip senin elinden slotu kolayca alabiliyor defalarca video atıyorum cheats reports a gönderiyorum adamı yine oyunda görüyorum. farm yapmak isterken genie parası vs. daha zarar ediyorum eminim benim gibi bir sürü arkadaşta var zaten slotlar hep belli karakterlerde bu duruma bi el atılması düşüncesindeyim bu arada oyundan para kazanmak amacıyla oynamıyorum amacım eğlenmek kafa dağıtmak ama aksine sinir krizleri geçiriyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun kurallarını ihlal etmiyorlarsa yapılacak bir şey yok. Ks atmak yasak değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Welcome to Isengard. Uruk...

bende vegada oynuyorum akşamları eve gelip 2 saat farm atıp pot paramı çıkartıp cz ye çıkmak istiyorum fakat imkansız farm slotları 8 pc magelerle dolu bu nasıl oyun yönetimi 1 senedir aynı slotta bu mageler kimseye farm attırmıyorlar görev yaptırmıyorlar her yere el attılar ama bu adamlara dokunmuyorlar kim bunlar tanıdıkları mı artık bilmiyorum

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyun kurallarını ihlal etmiyorlarsa yapılacak bir şey yok. Ks atmak yasak değildir.
    Sevgili ScORp_LiON, herkes biliyor ki Makro adı altında açılan CR'konularının " hiçbiri " sticklenmiyor, incelenecek deyip geçiştiriliyor. Bir Genie altı Makrocu'nun banlanması için en az 10'ar dakikalık 5-6 video atılması, artık CR ekibinin illallah ettirilmesi gerekiyor ki anca öyle işlem uygulansın. Gerek discord, gerek burada insanların zekalarını küçük görüp internet hızın yavaştır, bilgisayarın yavaştır demek biraz acımasızlık olmuyor mu ? Benim bildiğim Genie wolf atarken sağa sola dönmez. Menzil dışındaki mob'u Z'ye almaz. Genie ayarındaki menzili arttırırsan, okçu için söylüyorum, karakter hareket eder. Genie saniyesi saniyesine, gerekirse atak kesip wolf atar. Video'ya aynı anda wolf attığım adamın, 2. wolfünü benden 1 dakika daha geç attığını da aldım. Bunun nedeni ise z1'in wolf efektini kesmesi. Makro konularına böyle eleştiriler yapmadan geçemiyorum çünkü ben de aylarca mağdur oldum aynı sebepten. Legal şekilde kasılırken makrocunun biri gelip 1 ay boyunca benim hiçe genie harcamama sebep oldu. Bu kadar zor olmamalı makroya cezai işlem uygulamak.

Junior Member
    Ne yazık ki bu durum kanıksanmış,eslant çete partileri oyunun bütün tadını kaçırıyor. Ben vega'da eslantta kasan magelerle muhabbet ettim açık açık tek kişi olduğunu bütün magelerin kendisine ait olduğunu söylüyorlar ki hepsini kendi oynatıyor. Söyledikleri rakamlar akıllara zarar. Adam işi gücü bırakmış gb kasıyor. İki aydır aynı adamlar aynı slotta.
    Lafta 2 hesap açılıyor denmişti ama maşallah herkesin online olan 7 8 karakteri var. Juraid desen aynı anda 5 charla oyuna giriyorlar. Solo oyuncular için resmen kabus. O yüzden de baslayan 2. ay bırakıp gidiyor.
    Last edited by eostarbuck; 01-15-2021 at 08:31 PM. Reason: imla

Junior Member
    reis anlamadıgın birşey var bende genie kullanıyorum itemim iyi lvlim iyi benim slotumu alabiliyor o zmn başka bi şey gelmiyor aklıma benim char mı bozuk

Quote Originally Posted by eostarbuck View Post
    Ne yazık ki bu durum kanıksanmış,eslant çete partileri oyunun bütün tadını kaçırıyor. Ben vega'da eslantta kasan magelerle muhabbet ettim açık açık tek kişi olduğunu bütün magelerin kendisine ait olduğunu söylüyorlar ki hepsini kendi oynatıyor. Söyledikleri rakamlar akıllara zarar. Adam işi gücü bırakmış gb kasıyor. İki aydır aynı adamlar aynı slotta.
    Lafta 2 hesap açılıyor denmişti ama maşallah herkesin online olan 7 8 karakteri var. Juraid desen aynı anda 5 charla oyuna giriyorlar. Solo oyuncular için resmen kabus. O yüzden de baslayan 2. ay bırakıp gidiyor.
    tek ele düşmüş durumda slotlar her yere el attılar buralarada çare bulsunlar en azında campların 1 tanesinde genie çalışmasın insanların az da olsa farm yapıp oyun giderlerini karşılayacak yer açmaları gerekiyor

Junior Member
    bana verdiği cevabı oku anlayacaksın yapılacağı

yapacak birşey yok )

Quote Originally Posted by festivalbootlegg View Post
    tek ele düşmüş durumda slotlar her yere el attılar buralarada çare bulsunlar en azında campların 1 tanesinde genie çalışmasın insanların az da olsa farm yapıp oyun giderlerini karşılayacak yer açmaları gerekiyor
    Yemin ediyorum, bu güne kadar gördüğüm en mantıklı çözüm önerisi buydu.