Results 1 to 6 of 6

Exclamation DC Premium ile dropların düşmesi.

2 pc ile oynuyorum 1 account'ta DC Pre var, Diğer accountta Plat pre.

Dc preli account ile girdiğim yaklaşık 50 ms 'den aldığım drop sayısı 7 civarında fakat plat pre'li char ile 19msde 6 drop aldım onun dışında gerek slotlardan düşen çöpler gerek bus gerek atak def sc ms aklınıza gelebilecek her türlü droplar aşırı derece düşük fakat plat pre ile gayet normal ideal seviyede bu arada item drop her zaman %100 basılı dc premiumda bir sorun mu var ?

Evet artık böyle bıkkınlık geldi dc pre'ye para veriyoruz 350 tane raven harpy kestim 2 tane MD aldım saçmalık ya 320 tane 1920 mana potu harcadım yazıklar olsun bu şekilde bir güncelleme olmaz oyuncunun parası gidiyor azcık emeğe saygı lütfen ya

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ben haziran'dan beri dc premium almıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    dostum premium alınca dert, almayınca dert. ben sahsen premium almiyorum. cunku hiç bir işe yaramıyor. oyunda kendimi yırtmanında bir anlamı yok. pc basında ders calisirken, maden yapiyorum. ders bitincede pc'yi kapatıyorum.

Junior Member
    dc premium almayı bırakmalısın uzun süredir sadece ucuz pot almaya ve noahı 2 ye katlamaktan başka bi işe yaramıyor

Junior Member

Exclamation

Quote Originally Posted by atakankdml9898 View Post
    2 pc ile oynuyorum 1 account'ta DC Pre var, Diğer accountta Plat pre.

Dc preli account ile girdiğim yaklaşık 50 ms 'den aldığım drop sayısı 7 civarında fakat plat pre'li char ile 19msde 6 drop aldım onun dışında gerek slotlardan düşen çöpler gerek bus gerek atak def sc ms aklınıza gelebilecek her türlü droplar aşırı derece düşük fakat plat pre ile gayet normal ideal seviyede bu arada item drop her zaman %100 basılı dc premiumda bir sorun mu var ?
    dc premium droplarına kesinlikle bir güncelleme gelmeli.

Tags for this Thread