Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by OregonstaR73 View Post
    Merhaba, iyi akşamlar..

Evet, 18.01.2021 saat 19:45 itibari ile yaptığım kontrol sonucu, PUS açarken hala "Error 1010" hatasını vermektedir. Hatta saat 19:00 gibi modeme yaklaşık 5 dakikalık reset bile attım ama şu an itibari ile konu hala aynı güncelliğini koruyor...

Lütfen artık çözün şu sorunu...
    Selam,

Durum hakkında bir gelişme olması durumunda mutlaka bilgi vereceğiz, anlayışınız için teşekkürler.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    bende almıştım bu o hatamı hatırlamıyorum lakin windows 7 falan kullanıyorsanız internet explorerınızı en güncel sürümü internetten bulup yükleyin bu hata o benim karşılaştığım hata ise çözülecektir

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    bende almıştım bu o hatamı hatırlamıyorum lakin windows 7 falan kullanıyorsanız internet explorerınızı en güncel sürümü internetten bulup yükleyin bu hata o benim karşılaştığım hata ise çözülecektir
    Merhaba,

Evet Windows 7 ancak dediğinizi geçen hafta içi yaptım yani internet Explorer ım son hali Internet Explorer 11. Bunu da ayarlar > Internet Explorer hakkında bölümünden görebiliyoruz ancak hata yine aynı, oyun içinde PUS ekranı açılıyor ancak içeriği görünmüyor, Error 1010 hatası veriyor. Moderatör arkadaşlara da ekran görselini ilettim. Şimdi sizin paylaşımınızın üstündeki moderatör arkadaşın dediği gibi bekleyip çözümü için kendilerinden gelecek bilgi ve güncellemeyi bekleyeceğim. Sonuçta onların da kaybı oluyor

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Merhaba,

Internet Explorer 11 yerine Microsoft Edge yüklesek sorun çözülür mü acaba? Sonuçta Microsoft, explorer yerine edge yi getirmiş sanırım, explorer artık güncellenmeyecekmiş diye duydum..!

Selam,

Error 1010 durumu için bilgisayarınızı bir antivirüs yazılımı ile temizlemeyi dener misiniz? Problemin devam etmesi halinde bilgisayarınıza format atarak deneyebilirsiniz.

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Error 1010 durumu için bilgisayarınızı bir antivirüs yazılımı ile temizlemeyi dener misiniz? Problemin devam etmesi halinde bilgisayarınıza format atarak deneyebilirsiniz.
    Merhaba,

Bilgisayarımda hem ESETNod32 hem de Microsoft Security Essentials koruma programları açık bulunmaktadır. İkisiyle de dönem dönem düzenli bir şekilde tarama yaptırırım. Bu olaydan sonra da her ihtimali değerlendirip ikisiyle de peşpeşe tarama yaptım ve taratmama rağmen herhangi bir sorun bulunamadı. Yani PC temiz...

Başka bir öneri..?

Junior Member
    İnternet Explorer ayarlarını sıfırla istersen, İnternet Explorer açıp sağ üstte araçlardan İnternet Seçeneklerini seçip ordan gelişmiş tıkladıktan sonra sıfırlayarak çözdüm ben pus ta yaşadığım açılmama sorununu ne kadar doğru bilemem ama bu işlemi yaptıktan sonra 10 gündür açamadığım pus açıldı.

Quote Originally Posted by OregonstaR73 View Post
    Merhaba,

Bilgisayarımda hem ESETNod32 hem de Microsoft Security Essentials koruma programları açık bulunmaktadır. İkisiyle de dönem dönem düzenli bir şekilde tarama yaptırırım. Bu olaydan sonra da her ihtimali değerlendirip ikisiyle de peşpeşe tarama yaptım ve taratmama rağmen herhangi bir sorun bulunamadı. Yani PC temiz...

Başka bir öneri..?
    Özel mesajınızı kontrol edebilir misiniz?

burada yazılanların hepsini denediğim halde bir çözüme ulaşamadım başka bir önerisi olan var mı

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Merhaba,

Ben de önerilen herşeyi denedim ama 11.01.2021 gününden beri PUS 'u açamıyorum. Bugün tam 15 gün oldu ve hiç bir gelişme yok. NttGame bu kadar çaresiz olamaz. Sorunun bizden kaynaklı olmadığı apaçık ortada. Kayınbiraderim 2 masa üstü bilgisayarı var ve ikisi de Windows 7 işletim sistemine sahip. Birisi PUS 'u açıyor diğeri açmıyor. PC lerin özellikler birebir aynı. Yani sorun bilgisayarlarımızın işletim sistemi veya benzeri bir konu değil. Oyunun ana server sisteminde bir sorun var bence.

Ve sizden acil destek ve yardımlarınızı beliyoruz.