Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by s3rkan0211 View Post
    Selamlar
    sirius ta aktif olarak başından beri oynuyorum artık eskisi gibi exp kasılmadıgı icin slotlarda paramun slotuna 2 adet warior 1 adet priest koyup genie altı makrolarla 3 char paramun slotunu dönüyor eskiden 1 pt bile zorlanırdık paramunlarda bunun yanında bu şahıslar hem orda bus raptor vs kasıp hemde slotta charlarını oturtandan 25 30 m gibi bi miktar para alıyolar bunun oyunun düzenini bozdugunu ve bu kişilerin şirket haline geldigini düşünen benim gibi bir çok insan bulunuyor bununla ilgili nttgame ekibinden bir yaptırım veya yenilik bekliyoruz mesela paramundan cıkan bus raptor gibi itemlerin kaldırılması olabilir can def degerlerinin arttırılması olabilir vs vs mümkünse bununla ilgili bir çalışmanız varsa bizimle de paylaşırsanız sevinirim iyi çalışmalar
    Sana bilale anlatır gibi anlatayım belki anlarsın. Gidiyorum 30 m i veriyorum 10 m coin geri geliyor oturup exp alıp 20 m veriyorum . 24 saatte harcayacağım genie 150 cash ( siriusta yaklaşık 15 m) 30 dk da bir genie hammer (99 cash) bassa 48 tane genie hammer yaklasık 20 m toplamda 35 m yani 15 m kardayım . Birde toplama pt ise yatama ihtimalim var + oturarak gelen exp yanıma kar. Beyni olan zaten bu oturtmayı seçer. Yani senin zoruna giden daha çok bu insanlar para kasıyor ben bütün gün czde tek yiyorum çok zoruma gidiyor. Ki o slotta 20 m verip karlı exp kasacakken zoruna gittiyse , 20 m ile kardeyken bile zoruna giden adam 35 m masraf edip toplama ptyle o slotu dönmez o slot boş kalır . Senin sorunun ben bu oyunda tutunamıyorum coin kasamıyorum baskalarının kasması zoruma gidiyor

Quote Originally Posted by RekSai1 View Post
    Sana bilale anlatır gibi anlatayım belki anlarsın. Gidiyorum 30 m i veriyorum 10 m coin geri geliyor oturup exp alıp 20 m veriyorum . 24 saatte harcayacağım genie 150 cash ( siriusta yaklaşık 15 m) 30 dk da bir genie hammer (99 cash) bassa 48 tane genie hammer yaklasık 20 m toplamda 35 m yani 15 m kardayım . Birde toplama pt ise yatama ihtimalim var + oturarak gelen exp yanıma kar. Beyni olan zaten bu oturtmayı seçer. Yani senin zoruna giden daha çok bu insanlar para kasıyor ben bütün gün czde tek yiyorum çok zoruma gidiyor. Ki o slotta 20 m verip karlı exp kasacakken zoruna gittiyse , 20 m ile kardeyken bile zoruna giden adam 35 m masraf edip toplama ptyle o slotu dönmez o slot boş kalır . Senin sorunun ben bu oyunda tutunamıyorum coin kasamıyorum baskalarının kasması zoruma gidiyor
    Muhteşem bir taksici ağzı ile konuştun. Ben de oturmuştum taksiye bir günlüğüne. üstüme 6 M 120 K para gelmişti. Genie Hammer masrafı da ekstra. Adam ekran başında ise magic hammer basabilir. Ki paramuncu taksicilerin hepsi makro ile magic hammer bastırıyor. Benim clanımda da taksici vardı. Oradan biliyorum. Üstelik 7 Atacker 1 pri olduğu zaman, yaklaşık olarak taksiden bi 2 kat daha fazla exp kasarsın. Şimdi şöyle baktığın zaman taksinin tek avantajı kafa rahatlığı oluyor. Exp ya da Coin değil.

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    git ks kur
    (taksici yada taksi ile exp kasan biri değilim)

Quote Originally Posted by jasper56 View Post
    git ks kur
    (taksici yada taksi ile exp kasan biri değilim)
    Evet aslında bu çok basit bi yöntem. Hiçkimse ks yiyen slotta taksiye oturmak istemez. En baba 1 hafta KS'leşirsin sonra def edersin. Bu kadar basit.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RekSai1 View Post
    Dediklerin kısmen doğru daha rahat vs ama sen party kursan başında duracak adamı filan bulsan her türlü gelen bus tur raptor tur senin masrafını çıkarır beleşten exp kadarsın fakat işte bu başında duracak adamı bulmak dediğin gibi işte güzel sabit bir party olucak. Sözüm bu adamlar çok kazanıyor vs diyenlere bu adamlar boş çarla yapmıyor bu işi dolu dolu 3 çarları var sizin yapmanız da serbest isteyen yapsın ha yok makro vs olduğunu düşünüyorsanız bildirin abi incelip işlem yapılır

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Taksiye karşı olan arkadaş senin asıl amacın genie ve hmmer satmak mı ?
    Hayır yani orda macro olduğnu herkes biliyor sağır sultan ile biliyor.
    Ntt duymamış olamaz.
    Şimdi bu durumd 2 kişi kasıyor ntt zararda.
    8 kişi genie ve hmmer hrcsa ntt daha çok kazanır ki ntt nerden dha çok ve dahada çokk para kazanacağını çok iyi bilir.
    Bu durumda ntt bile ses çıkarmıyor alan satan memnun.
    Herkeşler memnun.
    Birtek sen memnun değilsin.
    Anlamadım yani ?
    Az önce bende aresde dolaştım 4 slotun 3ü taksi oturuyor.
    Sadece 1 pt normal kasıyor yer sordum full dediler kg dedim çıktım oyundan.
    Taksicilere pm bile atmadım.
    Last edited by Tuzlukcu55; 01-15-2021 at 08:40 PM.

Quote Originally Posted by eminbey3625 View Post
    Dediklerin kısmen doğru daha rahat vs ama sen party kursan başında duracak adamı filan bulsan her türlü gelen bus tur raptor tur senin masrafını çıkarır beleşten exp kadarsın fakat işte bu başında duracak adamı bulmak dediğin gibi işte güzel sabit bir party olucak. Sözüm bu adamlar çok kazanıyor vs diyenlere bu adamlar boş çarla yapmıyor bu işi dolu dolu 3 çarları var sizin yapmanız da serbest isteyen yapsın ha yok makro vs olduğunu düşünüyorsanız bildirin abi incelip işlem yapılır
    valla kanka, vega'da bırak FP'yi, 8 paper set ve boslardan düşen +8 str takılarıyla dönüyorlar bak Yemin olsun. Buyur gel kendin gör

Junior Member
    aslında mesele orda para ıle kasmalarıda degıl . oyun sana gorev verıyor ve sen o gorevlerı bunlar yuzunden yapamıyorsun hele ekıp arakdasın yoksa tek basına oyun oynuyor kasmaya calısıyorsan . bunun ıcın ne dıyeceksınız o normal dıyen arkadaslar . nttgame ya bu slotlara goev vermesın bos slotara gorev versın yada boyle taksıcılere ızın vermesın

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Her server'a timed açıp mob'lardan gelecek kutu kapatılırsa sorunsuz bir şekilde görevler yapılır.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Hergün bi paramun konusu..
    Adamlar 25m - 30m para istiyor.. 10m i geri geliyor zaten..
    Sana sundukları
    24 saat oturarak kasma
    Pot derdi yok
    DC olduğunda arama.
    Etkinliğe git gel tekrar partiye gir..
    Exp clan %50
    7/24 Logos
    char öldü derdi yok party dilenme derdi yok

Genie 15m - genie hammer 30lu = 11-12m

Sizin istediğiniz
    7/24 chara bak dc yedimi
    party yattımı
    pri dc oldumu
    Adam aramak.
    Genie harca hammer harca pot harca
    Sunucu 2 3 4 lerde bonus clan bulabileceniz mi
    Full logos nasıl yapacaksınız devamlı

Birde elle kasarım diyenler var onları anlamıyorum şuan elle kastınız 24 saat
    Macro işine birşey diyemem. Oyunda genie ile farm atanların çoğunluğu genie altı macro kullanıyor zaten.

Not : Paramuncu değilim.. 2-3 tane mage kastırdım.. Mageleri ve okcuları paramuna almıyorlar bile.