Results 1 to 5 of 5

Bankaya İtem Koyarken Hapse Düştüm

Drakiden Çıktım Yan char İçin İtem Aktarıcağım EMC Bankayı Actım İtemleri Koyarken Dc Yedim Girdim Baktım Hapiste koxp Kulanmadığım Halde Nasıl Düşe Biliyorum 20 günlük Dc pre peri oto kutu 3 gb lik itemim var 1000 kc verip Çıkarmaya Değermi Sizce Yoksa En güzeli Oyunu Komple Silip NTT Game GG mi Demeliyim (bu Arada Hile Koxp Kulanmıyorum) Ticket Atamıyorum Charda kc var Lakin Sitede 0 KC olarak Gözükyür HELP MEE
    Last edited by Sib_f3d9zaV1; 01-15-2021 at 11:23 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Destek Bileti

Biliyorum Lakin Charda kc olmasına Rağmen Site de 0 olarak Gözüküyor Oyüzden Konu Açtım Onu Belirtmeyi Unutmuşum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sib_f3d9zaV1 View Post
    Biliyorum Lakin Charda kc olmasına Rağmen Site de 0 olarak Gözüküyor Oyüzden Konu Açtım Onu Belirtmeyi Unutmuşum
    Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz. Problem yaşadığınız hesabın bilgilerini yazmanız yeterli olacaktır.

Ek olarak Npoint olmasına rağmen Npoint 0 görünüyor ise, çerezlerle ilgili problem olabilir. Tarayıcının çerezlerini silerek tekrar kontrol edebilirsiniz. Eğer düzelmez ise tarayıcıyı gizli sekme üzerinden portala giriş yapıp bilet göndermeyi deneyebilirsiniz.