Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Destan 1 de Taxiye son!

Oyunu 2017 de bıraktım. Ofisimi açınca tekrar oyuna başladım. İşim gereği bilgisayar başında olduğum için. Ancak gördüm ki oyunda çok şey değişmiş. Amacım Reb/10 yapmak charımı ve olana kadar da paramunda kasmayı planlıyorum. Ancak 1 ay öncesinde p1 slotunda pt istediğimde adam çantanı doldur 30m para ver diye otur dedi. Düşündüm masrafım daha az genie alıp kasmak istedim olmaz dedi. Diğer slota geçtim. Orada taxi yoktu exp kasmaya başladık 3 gün öncesine kadar. Yan slottaki taxi bu slota da göz dikmiş ve slotu almaya geldim dedi. 3 gündür ks atmaya başladı. Biz de bu düzeni yıkmak için onun diğer slotunada ks ye başladık clanca. Pt ye her gelen kişi helal size, bravo filan diyor ama en fazla 1-2 saat kalıyor gidiyor. 3 gündür clandaki destekçiler ve kendi uğraşımızla savaşıyoruz. Destek olun... Bunu düzeni yıkalım.

Tüm server oyuncularına sesleniyorum. Benim gibi oyun oynamak isteyen varsa bize destek olun yoksa emin olun ki oyun oynatmayacaklar ve zaten ticarete dönen oyun toptan gelir kaynağına dönecek. Taxi devrine son, devir UBER devri, parasız kasmak isteyenler ve eski düzende oynamak isteyenler destek için d1 pm: Flaneire, xKoraL, ErhanOzkan, Imcheanger

Bu konuda GM lere hiiiç yazmıyorum. Kaç yıldır yokum bu düzenden habersiz olmaları imkansız ancak durduracak bi hamle yapmamışlar. Şimdi benim yazmamla yapacaklarını da sanmıyorum...

Destan, KoraLs clanı sizden destek bekliyor, en azından bir slotun taksi olmaması için...
    Last edited by Flanerie; 01-15-2021 at 10:35 AM.

Junior Member
    Taxiye son UBER'e Devam.

ImCheanger

Flaneire

xKoraL

ErhanOzkan

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum bu insanlar işsiz ve hayattan bir beklentileri yok. Yani onları devirmek zor olacaktır , umarım başarılı olursunuz.

Junior Member
    Sonuna kadar katılıyorum. Ama her gün sadece 2 kişi destek olsa, onların yanına oturup para vereceğine genie alıp açsa kazanırız.

Senior Member
    helal olsun sana kardeşim devam yalnız slotta kssiz kasarken de pmlere cevap vermeyen changeare selamlar

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Sonuna kadar katılıyorum.

nereye daha ucuza mal oluyor areste 25me taxi yapıyorux genie hammer 13m genie 20m 33m zaten masrafı var

Senior Member
    genie altı macro açmadan onlardan kutu alman mümkün değil , hepsi koxper

Senior Member
    Bu genİe alti makro ko--xp acanlar ban yemelİ bence . Legal oyuncular bu kİŞİler yÜzÜndne oynayamiyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by BaLaKGaZi View Post
    Bu genİe alti makro ko--xp acanlar ban yemelİ bence . Legal oyuncular bu kİŞİler yÜzÜndne oynayamiyorlar
    oynadığım sunucuda tüm slotlar genie altı macro ile dönülmekte , hiçbirine aylardır işlem yapılmadı , mob doğar doğmaz vuruyolar , genie ortalama 2sn bekliyor

Tags for this Thread