Results 1 to 5 of 5

Thread: Hapis hakkıbda

Junior Member

Angry Hapis hakkıbda

arkadaşlar merhaba ilk hapise girdiğimde mause makro kullanıyordum düştüm ticket bile atmadım 1000 cash yükledim çıktım 2 ay sonra makro kullanmadığım halde daha hapis kanadını bile kırdırmadım cz quest görevi yaparken birden hapise atıldı çarım hiç bir şey açık değildi şimdi sorum şu tekrar 1000 cash ilemi çıkacağım hapisten birde 3 kez hapise atılmayacağımın garantisi varmı acaba ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com
    Eğer program kullandıysanız daha önce bilgisayarınıza format atmanız daha sağlıklı olacaktır. 3. kez hapse atılmıyorsunuz hesabınız kapatılıyor bilginize...

Junior Member
    Quote Originally Posted by donjose View Post
    selam.

Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için ko > ban / jail / unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com
    eğer program kullandıysanız daha önce bilgisayarınıza format atmanız daha sağlıklı olacaktır. 3. Kez hapse atılmıyorsunuz hesabınız kapatılıyor bilginize...
    1000 cash İlemİ Çikiliyor hapİsten yİne

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aslan1205 View Post
    1000 cash İlemİ Çikiliyor hapİsten yİne
    Evet, PUS üzerinden "Dragon Wings+Punishment Stick" eşyasını almanız gerekiyor görevi tamamlamak için.