Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

draki adaletsizliği

değerli birşeylere ulaşmak için zor birşeylerin üstesinden gelmek lazım.tıpkı jr de nasıl ki her kattaki bosslar silver gem atmayıp deva kesmemiz gerekiyorsa,drakidede alt kaltlardaki suply box drobunu son bosslara eklenmesi lazım . hiç bir item ve uğraş sarfetmeyip sadece son bosslara kadar draki farmı yapıp suply box alanlardan kurtulmuş oluruz. sonuçta son bossları kesmek için belli bir item olması lazım adam uğraşacak item yapacak 3k lık 7k lık pot basacak bosslarda kutudan aldığı 1k coin ve şansa düşerse draki commander badge. sizden talebim commander badge ile suply boxların yerini değiştirmeniz . alt katlarda commander badge atsın . itemini yapan son bosu binbir zorlukla kesen adam da şansına suply boxunu alsın.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Güzel öneri +1

Senior Member
    Valla yalan yok, draki farmcısı olarak, son bosslara gelince town atıyorum, çünkü kesemem. Arkadaşın dediği çok mantıklı, doğru bitanedir. O yüzden bende destekliyorum.

Junior Member
    itemli kisilerin 6 7 en fazla 10 dk bitirdiği güzel bir etkinlilk. bende 10 dk bitirsem hergün girerim.

bende warrior var oyunun verdiği kiyafet ve takılar var 20 25 dk görüyordur en son girdiğimda en fazla 1 3 sefer girmişimdir giden pot mana cıkmıyor son canavarlarda 1 2 kestikten sonra ya kitlenip ölüyorum yada en sonda kalıyorum girmeyi biraktım ben

BENİM ÖNERİM SU

aynı sekilde kalsın drakı girince aynı chosdaki gibi karakter versinler her sey eşit kimin el berecisi iyisie ilk 5de veya 10da neyse görelim tabi macrocular olmassa
    Last edited by GRA_Ten1g7zu; 01-15-2021 at 06:09 AM.

Quote Originally Posted by Tetikci07 View Post
    değerli birşeylere ulaşmak için zor birşeylerin üstesinden gelmek lazım.tıpkı jr de nasıl ki her kattaki bosslar silver gem atmayıp deva kesmemiz gerekiyorsa,drakidede alt kaltlardaki suply box drobunu son bosslara eklenmesi lazım . hiç bir item ve uğraş sarfetmeyip sadece son bosslara kadar draki farmı yapıp suply box alanlardan kurtulmuş oluruz. sonuçta son bossları kesmek için belli bir item olması lazım adam uğraşacak item yapacak 3k lık 7k lık pot basacak bosslarda kutudan aldığı 1k coin ve şansa düşerse draki commander badge. sizden talebim commander badge ile suply boxların yerini değiştirmeniz . alt katlarda commander badge atsın . itemini yapan son bosu binbir zorlukla kesen adam da şansına suply boxunu alsın.
    Neden itemi olmayıp bu şekilde varını güçlendirenler sizi rahatsız ediyor. 5 dakikada bitirip kutu alanlar için düşünsene hiç bı şey yapma item Al clan ekibinden en iyi itemlerle gir tertemiz her ay ilk sıralar diğer arkadasda ayda yılda bir kutu alacak ona göz dik. Garipsiniz.

Senior Member
    Destekliyorum bu konuyu. Son bosslardan 2 kere kutu almışlığım var ancak genelde ezik yaratıklardan atıyor sadece bosslardan atması itemsizde olsa insanları zorluyacak ve kesmek istiyeceklerdir . Uğraş vermeden oyun içi başarı olmamalı her alanda

Senior Member
    Desteklemiyorum

Senior Member
    suply box lesath dan cs dusurmek gibi. binlerce yaratık kesiliyor bir tanesine dusuyor sadece. boyle bi oranı değiştirmeye gerek yok bence.

İtemsize birşey atmasın demiyorum.onlarada badge atsın 30 tane biriktirip alsın kutusunu. Ben hergün her katta buf ac alıp toplam 3 drakide 60-70 tane 3 k lık pot harcıyorum sadece son bosslarda ama kutudan çıkan 750 coin.yani demek istediğim nasılki jr de silver gem için deva kesmen lazım,kaosda mavi kutu için ilk 4 sırada olman lazım,drakidede suply düşürmen için son 5 boss ları kesmen lazın.bunun neresi mantıksızlık ?