Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Güzel bir öneri bu olmuyorsa bile en azından çıkan badge drobunu arttırın. Çoğu zaman sadece 1 tane görevden alıyorum hiç atmıyor dc premium olduğu halde. Birde bu sıralama ödülleri istismara çok açık ve bariz bir şekilde istismar ediliyor. Kaldırılması çok mantıklı olur.

Senior Member
    Arkadaşlar draki farm yeri değildir. Yapımcılar exp kasmak isteyen oyuncular için geliştirmiş. Eğer ki WB drobu eklenmeseydi kimse yüzüne bakmıyordu. Wb drobu eklendiğinden beri sırf draki farmı yapmak için hesaplar açılmaya başlandı. 2 3 hesap açıp sırf draki yapıp alt f4 çeken hesaplar olmaya başladı. oyuncular oyunda yok sadece drakideler. Aynı şekilde hilecilerinde yakalanmadıkları için elini kolunu salladıkları bir yer halini aldı.

Bence moblarda ki buglara biir ayar geçip exp oranları arttırılmalı... özellikle 80+83+ levelden sonra jr den giden expi karşılamıyor neredeyse. pot harcıyon mana harcıyon uğraşıyon gelen exp jr de gidiyor. exp kasmaya zamanı olmayanlar için exp oranları arttırılabilir, yeni bosslar eklenebilir, exp kasmaya zamanı olmayanlar için draki tarzı ancak drobu olmayan exp kasılabilen yeni şeyler üretebilir. npc den old takı atmayan ms ler satılabiilir.

Senior Member
    dostum ayda 2 -3 charla yaptığım draki farmından aldığım 5 tane supply box ona da mı göz koydum bana getirisi 100 m zaten 100 m e ben ne alabilirim sanarsın 20 gb para kasılıyor oradan ayda

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Charlarım oynadığım server standartlarında ama konuyu desteklemiyorum.

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    reb 5/10 adamlar ne yapsın boş yere boss mu kessin ?
    ben charımı kasarken sürekli bosları kesiyordum ama artık son leveldeyim ve bosları kesmiyorum (exp harici bos kesmek badge toplamak aşırı saçma)
    öneriyi desteklemiyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Tetikci07 View Post
    değerli birşeylere ulaşmak için zor birşeylerin üstesinden gelmek lazım.tıpkı jr de nasıl ki her kattaki bosslar silver gem atmayıp deva kesmemiz gerekiyorsa,drakidede alt kaltlardaki suply box drobunu son bosslara eklenmesi lazım . hiç bir item ve uğraş sarfetmeyip sadece son bosslara kadar draki farmı yapıp suply box alanlardan kurtulmuş oluruz. sonuçta son bossları kesmek için belli bir item olması lazım adam uğraşacak item yapacak 3k lık 7k lık pot basacak bosslarda kutudan aldığı 1k coin ve şansa düşerse draki commander badge. sizden talebim commander badge ile suply boxların yerini değiştirmeniz . alt katlarda commander badge atsın . itemini yapan son bosu binbir zorlukla kesen adam da şansına suply boxunu alsın.
    Herkes faydalansın diye oyun bu sekilde uygun görmüş. sansın varsa alt katlardada cıkar, bosslarda da cıkar. leveli olanlar son boss'a kadar cıkıyor, yüksek exp de alıyor. sen oyuna tl yatırıyorsan, yatırmayanların suçu ne? oyunda bir şeyler kazanıp item yapalım diyoruz, pot parasını bile cıkartamıyoruz. sen ve senin gibi düşünenler yüzünden oyun bu kadar sıkılaştırıldı. o zaman söyleyin yetkililere, premium paralarınıda 1000 TL yapsın, etkinlik girişleride ücretli yapsın. hatta oyunda tüm herseyi paralı yapsınlar. siz oynayın, biz cıkalım. parası olan oynasın, olmayan oyuna girmesin.