Results 1 to 8 of 8
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Chaos'ta Hareket Halindeyken Bıçak Atmak Hile mi Görüntü Bugu mu?

elimde kayıt mevcut, altarda sürekli reklamını yapan bi çocuk var isim vermicem, hareket halindeyken bıçak atıp atağa başlıyor ve 2-3 saniyede siliyor rakibini. bildiğiniz gibi bıçak atabilmek için charın durması ve animasyon gerçekleştirmesi gerekir, elini kaldırıp indirecek yani hatta kayıt sırasında bu kişi bıçağı atmadan önce ben başkasına bıçak atıyorum ve orada açıkça charı durdurduğum ve bıçak attığım görülüyor. sonrasında bu kişiyle vs başlıyorum ve merdivenlerden aşağı koşarken bıçak atarak atağa başlıyor(char durmuyor, hareket halinde hızlıca animasyon yapıyor).

bu olay görüntü bugu mu yoksa bu adam tbl/koxp mu kullanıyor ona göre konu açıcam cr ye kanıtla beraber.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Görmeden birşey demek zor, CR gönderip şansını dene.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Selam, bıçak+yere tık=animasyon iptali
    3K+yere tık= animasyon iptali
    ice zehiri+yere tık= animasyon iptali
    biri aynı anda ice+flame+bıçak atıp bide uzaktan skill atıyosa hiledir fakat aynı anda hepsini atmayıp 2-3sn içinde atıyorsa, uzaktan vurmuyorsa iyi oyuncudur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    biri aynı anda ice+flame+bıçak atıp bide uzaktan skill atıyosa hiledir fakat aynı anda hepsini atmayıp 2-3sn içinde atıyorsa, uzaktan vurmuyorsa iyi oyuncudur.
    Arkadaşa katılıyorum chaos benim en sevdiğim etkinlik ve genelde bu şekilde oynuyorum . Aynı okçuların 3 5 combosunu yaptığı gibi ve ya warrior battle priestlerin W R Skill combosundaki gibi animasyonu yarıda bırakıp atağa geçmek .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    hocam animasyon iptalinin ne olduğunu biliyorum dediğim şey farklı. hareket halindeyken bıçak atılmaz charının durması lazım. adam hareket halinde atıyor, bu olay animasyon iptali yüzünden gerçekleşen görüntü bug ımı yoksa hile ile mi yapılıyor diye soruyorum. biz de iptal ediyoruz yoksa, elalemde de biz mi kayarak atıyor görülüyoruz. videoyu ekliyorum buraya, ilgili kişinin kim olduğunun anlaşılmayacağı şekilde. silinmesi gerekmiyor o yüzden kimseyi itham yok, isim belli değil.

hem düz halini hem yavaşlatılmış halini koyuyorum. cr zaten kalabalık, kesin olmayan bi şey için daha fazla uğraştırmayalım siz de bi yorumunuzu yapın

not. dikkat ederseniz vs öncesi ben başkasına bıçak atıyorum ve atabilmek için charımı durdurmam gerekiyor. yoksa failed verir, charın eli kalkıp iner sürekli, char seker.

not2. dikkatli inceleyin, eli animasyona başladığı an char harekete, kaymaya devam ediyor.
    Last edited by SkCLucky; 01-15-2021 at 11:25 AM.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    sen bıçak atarken de karşı tarafa yürürken atıyormuşsun gibi oluyor. bıçak tahmin ettiğinden daha seri çıkıyor aslında elden, aynı okçu gibi düşün, kayarak ok atıyor gibi görünüyorlar. bıçak attıktan sonra sana dalanların belli bi mesafeden vurabildiğini görürsün, sebebi sen onlarda 1-2 adım daha ileride görünüyorsun.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam arkadaşlar,

Burasının resmi bir yer olduğunu unutmayalım ve ikili tartışmalara girmeyelim.

Ek olarak, şüphelendiğiniz bir durum olursa Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz, gerekli inceleme yapılacak ve konunuza ona göre yanıt verilecektir.

İyi forumlar.