Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

ice mageye sahip çıkalım.

Merhaba, mage partilerde ve clanlarda yer bulamayan, 80 küp atmak dışında hiçbir özelliği olmayan, tekli skilleri yetersiz ve nova hasarı düşük kalan bir alt klass ice mage. 80 küp atmak dışında bu sınıfa bir özellik getirin.
    tavsiye özellikler misalleri:
    - parti buf atabililir( hp/def/resisit/büyü gücü vb bilinen buflardan etkilenmeden üstüne gelecek şekilde)
    -blink skill eklenebilir.
    -mana çekme eklenebilir 62 skill nova şeklinde.
    -esc ve call skillerini cz de kullanabilir.

Yukarıda yazdıklarım aklıma gelenler. Örnekler üzerinden yorum yapmıyalım. ice mage oyundan silinmemeli ve daha etkin olmalı

Senior Member
    Merhaba,
    Bende çok uzun zamandır ice mage oynuyourm büyük bir keyifle aslında çok zevkli bir job, pek eşyam yok 4 parça krowazım var gerisi görev yada old eşyalar kısacası birşey gelmesi gerektiğini düşünmüyorum. Şuraya da videomu bırakıyourm izlemek isteyenler için.
    https://youtu.be/sKKQ1JOnwWs

videonuzu izledim ve uzulerek fark ettim ki arena disinda hic bir sey yapamamissiniz. benim bahsettigim konu cok farkli. eger gercek anlamda mage oyuncusu olsaydiniz fire mage ve lr mageye kiyasla ice magenin ne derece anlamsiz yada geride kaldigini biliyor olurdunuz. en basit kiyasla fire mage 80 ve 70 atak skilleri cok yuksek hasar verir. lr mage kör atma ve ziplama ile aranan eleman. ice magenin 80 54 de hasar skillero yoktur. 70 skillde coo yuksek hasar vurmaz . kiyaslama yaparsak sadece kup atma ozelligi olmasi diger siniflarla karsilasinca adip gelmiyor. partilerde ice mage gorebilmemiz icon fazlasi gerekli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vf0rAliveDeatH View Post
    videonuzu izledim ve uzulerek fark ettim ki arena disinda hic bir sey yapamamissiniz. benim bahsettigim konu cok farkli. eger gercek anlamda mage oyuncusu olsaydiniz fire mage ve lr mageye kiyasla ice magenin ne derece anlamsiz yada geride kaldigini biliyor olurdunuz. en basit kiyasla fire mage 80 ve 70 atak skilleri cok yuksek hasar verir. lr mage kör atma ve ziplama ile aranan eleman. ice magenin 80 54 de hasar skillero yoktur. 70 skillde coo yuksek hasar vurmaz . kiyaslama yaparsak sadece kup atma ozelligi olmasi diger siniflarla karsilasinca adip gelmiyor. partilerde ice mage gorebilmemiz icon fazlasi gerekli.
    Daha çok arena dışında solo pk atıyordum fakat fark ettiyseniz 1 video var bu konuda devam etmedım paylaşmaya. Ama mesela size şu konuda katılabilirim range i inanılmaz kötü dibimizdeki adama ice atmaya çalışıyoruz ve tutma oranı %10 %15 falandır.

Junior Member RousseauX's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    çok haklı bir gerekçe ve konu ...

Quote Originally Posted by AlmostWhite View Post
    Merhaba,
    Bende çok uzun zamandır ice mage oynuyourm büyük bir keyifle aslında çok zevkli bir job, pek eşyam yok 4 parça krowazım var gerisi görev yada old eşyalar kısacası birşey gelmesi gerektiğini düşünmüyorum. Şuraya da videomu bırakıyourm izlemek isteyenler için.
    https://youtu.be/sKKQ1JOnwWs
    yazdığın yorumda attığın videoda aşırı boş olmuş seni kimsenin ciddiye alacağını düşünmüyorum

ice mage ewil wizard farmı,draki boss kesme,czde farmer darlama dışında bi işe yaramıyo en azından 80 skili eklemeleri lazım fr'de ki skill gibi

Senior Member
    Skilleri ciddi köreltilmiş ice magenin. Eskiden kalabalığa bir blizzard ve 70 alanı atardım millet slow motion yürüme modunu girerdi orada. Şimdi 30 kişinin üstüne atsam 1 bilemedin belki 2 kişi anca yavaşlıyor. Dosdoğru skilleri tutmuyor yavaşlatmak için. O zaman ice magenin ne özelliği kaldı. Aynı durum Light Mage için de geçerli. Kilitleyemiyor skilleri ile.

karaktere ya atak olarak yenilik yapipmali yada destek karakter ozellikleri gelebilir. benim onerim ice skilleri kendi manasi kadar mana cekebilir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Ben de bir tık güçlendirilmesini isterdim fakat sunduğunuz öneriler bana göre çok absürt. Başka bir karakterin özelliğini başka bir karaktere eklemekten bahsediyorum bu arada, bunun yerine birkaç beceresi daha işlevsel hale dönüştürülebilir.