Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

3 gündür 4 hesapla drakiden wb alamıyorum?

tamam şans arkadaşlarda bu kadarda olurmu ya ? 36 kez girdim 3 gündür toplam 1 tane wb alamadım sadece bendemi bu ? ben 4 aydır draki yapıyorum ama ilk defa böyle birşey oldu

Senior Member
    gunde 18 kez gırıyorum bir önceki yapamadan sonra 3 de 1 oranında droplar kötü dedim linç yedim kanka 5 gun sonra dc de bıtıyor draki falan gırmem kaldırsan wb drobunu umrumda olmaz. 18 draki hesabıma göre saatlık 1m bırakmıs

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Drakiye girmeden önce, her çar için fal bak ve +8 yakmalık at.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Yüzün kızardı mı bu kadar hesap ve karakteri yazarken? Bu konudan sonra ya Draki'den WB drobu kaldırılsın ya da Draki kapatılsın. 4 hesap 16 karakter eder ki bu da yalnızca 1 sunucu için. 4 hesap kullanan biri kaldı ki tek sunucuyla da yetinmez.

Gerçekten bravo büyük işsizlik.

#Drakikapatilsin.

Senior Member
    Cidden büyük işsizlik, nasıl sıkılmıyorsun hayret birşey. Bu arada tek karakter az önce kutu aldım, hayırlı akşamlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Yüzün kızardı mı bu kadar hesap ve karakteri yazarken? Bu konudan sonra ya Draki'den WB drobu kaldırılsın ya da Draki kapatılsın. 4 hesap 16 karakter eder ki bu da yalnızca 1 sunucu için. 4 hesap kullanan biri kaldı ki tek sunucuyla da yetinmez.

#Drakikapatilsin.
    niye yüzü kızarsın adam "emek" verdikten sonra? ben tek charla girmeye sıkılıyorum. eğer ortada hile yoksa eliyle oynuyorsa niye yüzü kızarması gerekiyor anlamadım? ben adamı tebrik ediyorum disiplinli biriymiş kolay kolay herkes beceremez o işi. asıl böyleleri kazandığını hakeden tiplerdir, diğerleri gibi 8 pc 8 char oturtup netflixte dizi film seyredenler değil. onlara yapın lafınızı.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by akoml View Post

#Drakikapatilsin.
    Kesinlikle katılıyorum. Drakinin amacı insanların exp kasmasını kolaylaştırmak ve orda sıralamaya girmek. Millet bu işi ticarete döküp farma çevirmiş. Bunun gibiler yüzünden pt bulamayıp exp kasacak kişiler o kadar sıra bekliyor. Drakiyi kapatmak yerine dropların kesin kaldırılması lazım.

Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Kesinlikle katılıyorum. Drakinin amacı insanların exp kasmasını kolaylaştırmak ve orda sıralamaya girmek. Millet bu işi ticarete döküp farma çevirmiş. Bunun gibiler yüzünden pt bulamayıp exp kasacak kişiler o kadar sıra bekliyor. Drakiyi kapatmak yerine dropların kesin kaldırılması lazım.
    Pardon drakide ne expi kasiyosun son kattan itibaren toplasan 15 m exp yapiyor 3 kerede hadi yanlış hesap diyelim 60 m exp için girilmez oraya exp için yapıyorum diyen kendini kandırmasın. Adam 4 hesap 16 karakter yapiyosa en az 12 saatini alır ki beklediği sırayı saymıyorum sacma sapan konuşmayın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    aynen ya bug kullanıp programla tüm yan karakterleri sıralamaya sokmak asıl amaç .Draki farmlamak ban sebebi .Tüm slotlar genie cz desen treant kamp atan asas dolu napalım maradonda worm mu keselim dc pre ile

Senior Member
    Quote Originally Posted by trabzonkutahya View Post
    Pardon drakide ne expi kasiyosun son kattan itibaren toplasan 15 m exp yapiyor 3 kerede hadi yanlış hesap diyelim 60 m exp için girilmez oraya exp için yapıyorum diyen kendini kandırmasın. Adam 4 hesap 16 karakter yapiyosa en az 12 saatini alır ki beklediği sırayı saymıyorum sacma sapan konuşmayın.

Drakinin verdiği expin değerini bilmeyen oyunla alakası yoktur, en kötü ihtimal jr de giden expi drakiden alıyorsun.