Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    3. olan görsel iyi hoş ama kurallara uygun değil.
    Hem Knight online içerisinden alınan arka plandan, hem de orijinallikten yoksun bir görsel.
    o zaman seçilmesi ayrı bir rezalet ama arkadaşın yaptığı iş mükemmel

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    o zaman seçilmesi ayrı bir rezalet ama arkadaşın yaptığı iş mükemmel
    Arkadaşın yaptığı tek iş ''google üzerinden başkasının hazırladığı yeni yıl görselini alıp, basit bir şekilde orta kısma warrior görseli ekleyip basit bir efekt'' eklemek.
    Yani aynı işi 2dk bile sürmeyecek şekilde sen de yapabilirsin.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by turku6aZz View Post
    Dediğin gibi kurallar biraz hiçe sayılmış ama özellikle birinci ve üçüncü tasarım kurallar dışında çok hoş ve güzel görünüyor. İkinci olan tasarım benim fikrime göre ödülü hak etmedi ve sırf "şirin" olduğu için ikinci seçildiğini düşünüyorum.
    Kurallar dışında demişsin ama 1. görsel bana ait ve ben kural dışı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Etkinlik gönderileri kısmında materyalleri paylaştım. Oyun görsellerinin hepsini kendim ksc ile aldım, kendi oyun karakterimi kullandım ve üzerlerinde çalışma yaptım. Etkinlik formatının da dışına çıkmadım.

Ama üçüncü görsel ile ilgili ortaya çıkan gerçek üzücü. Bu konuda umarım bir şeyler yapılır.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Ekim 2019 ayı için de video çekip katılmıştım kural dışı olan 3 video ödül kazandı ilk ve son katılışımdı bariz bir şekilde adaletsiz seçim yapılıyor çünkü

Junior Member
    Birinin cidden konuya açıklık getirmesi lazım bir çok kişinin emeği şuan çöp oluyor 2. seçilen görsel ne alaka hala onu anlamış değilim adaletli bir şekilde tekrar edilmesi lazım seçimin herşeyi geçtim aklım almıyor abi 2. görselin konuyla alakası ne ne oyun ne de yılbaşı içeren tek bir şey yok !!!!

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Kurallar dışında demişsin ama 1. görsel bana ait ve ben kural dışı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Etkinlik gönderileri kısmında materyalleri paylaştım. Oyun görsellerinin hepsini kendim ksc ile aldım, kendi oyun karakterimi kullandım ve üzerlerinde çalışma yaptım. Etkinlik formatının da dışına çıkmadım.

Ama üçüncü görsel ile ilgili ortaya çıkan gerçek üzücü. Bu konuda umarım bir şeyler yapılır.
    konuyu dikkatlice okurmusunuz 1. görsel harici diye belirttim hakkımız gidiyor şuan buna birisinin el atması lazım

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by raykans View Post
    konuyu dikkatlice okurmusunuz 1. görsel harici diye belirttim hakkımız gidiyor şuan buna birisinin el atması lazım
    Senin yazdıklarına ya da konuya değil, arkadaşa cevap verdim zaten.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    GM resmi koyanların kazanması sıktı gerçekten artık. Sizin egonuzu şişiriyorsa extra ödül gönderebilirsiniz kazananların haricinde. Ayrıca 15 gün olmuş ve kural dışı bir görsel de 3. seçilmiş. İlk kazanana bir şey demiyorum zaten efsane güzel olmuş. ama 2. ve 3. olmamış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by literaryroad View Post
    ilk 3 gerçekten güzel benimde aklıma geldi hazır şablonlar ile yapmak ama kurallara aykırı olur diye tüm objeleri, karakterleri elim ile yaptım. çünkü çalışmalar orjinal olucak yazıyor. tekrar incelenmesini bende talep ediyorum. saygılar. [IMG][/IMG] buda bahsettiğim çalışmam.
    Kanka çok güzel yapmışsın ama Moradon yerine Maradon yazmışsın.

Arkadaşlar 2. Çalışma bana ait ve hiç bir şekilde kural dışı değil.Çalışmanın özellikle alt kısmındaki KO arka planı ve içindeki karakteri göremiyor musunuz?.Neden haksız eleştiri yapıyorsunuz. Eğer burada derdiniz GM fotoğrafları kullanmaksa bunlar sonuçta benim konseptimin bir parçasıdır ve hiç bir kuralda kullanılamaz diye aksi belirtilmemiştir.Gayet esprili ve yıl başı partisi olan bir "AFİŞ!!!" çalışmasıdır ki bir çoğunuzun görselinin afişle alakası yoktur.3.Görselde KO arka planı kullanılmamıştır ve kural dışı sayılabilir ona bir şey diyemem.Fakat 1 ve 2 de KO arka planı ve karakterleri mevcuttur.