Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Junior Member

Angry Aralık Ayı Forum Etkinliği hk

İyi forumlar ,

Değerli yöneticilerimiz seçtiniz gönderilerden sadece 1. olan görsel dışında koydunuz kurallara uyan tek bir görsel yok bunun nedenini açıklarmısınız oyun arka plan içericek diye kural koydunuz görsellerin hiç birisinde knight oline ait bir arka plan yok adalet anlayışı oyunda olduğu gibi forumda'da aynı gerekli açıklamayı bekliyorum

Member turku6aZz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Dediğin gibi kurallar biraz hiçe sayılmış ama özellikle birinci ve üçüncü tasarım kurallar dışında çok hoş ve güzel görünüyor. İkinci olan tasarım benim fikrime göre ödülü hak etmedi ve sırf "şirin" olduğu için ikinci seçildiğini düşünüyorum.

Junior Member
    2. ve 3. sıradaki görseller kurallara aykırı. Acilen tekrar seçim yapılması gerekiyor evet.

Junior Member
    Benim konu duplicate olmuş. Kapatıldığı için buraya da kuralların görselini bırakıyorum:

3. Çalışma : "Yaratılan çalışmaların orijinal olması gerekmektedir."

2. Çalışma : "Bu ay sizlerden 2021 yılı için >>>Moradon'da<<< düzenlenecek büyük parti için bir poster yapmanızı istiyoruz."
    Kuralda Maradon diye bahsetmişsiniz, Nttgame ofisi değil. Oyun yöneticilerinin görselleri bence çalışmaya dahil edilmemeliydi.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bahsedilen görseller için ekibe gerekli bilgiyi vereceğim.
    Gelişme olduğunda sizlere forum üzerinden bilgi verilecektir.
    Last edited by xBionic; 01-14-2021 at 05:16 PM.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

ilk 3 gerçekten güzel benimde aklıma geldi hazır şablonlar ile yapmak ama kurallara aykırı olur diye tüm objeleri, karakterleri elim ile yaptım. çünkü çalışmalar orjinal olucak yazıyor. tekrar incelenmesini bende talep ediyorum. saygılar. [IMG][/IMG] buda bahsettiğim çalışmam.

Member turku6aZz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RavelsKing View Post
    3. Çalışma : "Yaratılan çalışmaların orijinal olması gerekmektedir."

2. Çalışma : "Bu ay sizlerden 2021 yılı için >>>Moradon'da<<< düzenlenecek büyük parti için bir poster yapmanızı istiyoruz."
    Kuralda Maradon diye bahsetmişsiniz, Nttgame ofisi değil. Oyun yöneticilerinin görselleri bence çalışmaya dahil edilmemeliydi.
    Bu çok daha iyiymiş.

Senior Member
    Yapılan seçimler neye göre yapıldı bilmiyorum da 3. olan görsel birinci olmadıysa kimse bir daha yarışmalara katılmasın. Adam her açıdan mükemmel bir görsel hazırlamış. 1. ve 2. olan görsellerin sıralamaya bile girmemesi gerekirdi.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    Yapılan seçimler neye göre yapıldı bilmiyorum da 3. olan görsel birinci olmadıysa kimse bir daha yarışmalara katılmasın. Adam her açıdan mükemmel bir görsel hazırlamış. 1. ve 2. olan görsellerin sıralamaya bile girmemesi gerekirdi.
    3. olan görsel iyi hoş ama kurallara uygun değil.
    Hem Knight online içerisinden alınan arka plandan, hem de orijinallikten yoksun bir görsel.