Results 1 to 2 of 2
    Member
    Infractions
    0/1 (5)

Angry Raporlama Hakkında

Yaklaşık 3 gün önce patheoz`a video atmıştım. Genieli bir şekilde eslant paramun slotunda kasılırken 3 4 kişi gelip slota ks atmaya çalıştılar başaramadıkları içinde partideki insanlara trade atıp genielerini durdurup öldürdüler ve adamlar exp kaybı yaşadı ben bunun videosunu kanıtlı ispatlı bir şekilde size attığımda üstünde 3 gün geçti hala bakmadınız ve onuda geçtim attığım postu bakmadan kaldırmışsınız daha öncede buna benzer şeyleri yapmıştınız size defalarca farkı farklı userlerin koxper videolarını attım 1 tanesi bile hapise atılmadı bu kadarda sorumsuzluk olmaz. Bu son olayda yapılan postuma bakılmadan silinmesine ben sadece adam kayırma derim adalet diye birşey yok burada postuma cevap bile verilmemiş direk silinmiş. Dediğim gibi şaşırmamam lazımdı aslında daha önceden yaptıkları şeyi tekrar yaptılar iyiki koxperler ve bunun gibi insanlar var bundan sonra gerekirse hepsini desteklicem arkalarında durucam çünkü önlerine geçtiğimiz zaman size atıp engelleyin dedigimiz zaman resmen salıyorsunuz adamları hapise bile atılmıyorlar. SORUMSUZSUNUZ EKİP OLARAK BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.
    Last edited by GamesDepot; 01-14-2021 at 11:30 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuza cevap verilmiş ve bir süre görünür kaldıktan sonra arşive alınmış. Bu süre içerisinde raporunuzu kontrol edebilirdiniz. Oyun kurallarında KS'nin bir cezası yok her oyuncu istediği bölgeye girebilir ve yaratıkları öldürebilir. İkincisi de Trade'nin amacı takas yapmak ve eşya aktarmaktır. Amacı dışında aktif bırakmanıza gerek yoktur. Bu tür sorunlar yaşmamak için trade özelliğinizi kapalı tutabilirsiniz.

Rapor oluşturmadan önce Raporlama Sistemi ve Davranış Kuralları konularını kontrol ediniz. Bu konuları kontrol etmeden açtığınız raporlar hem sizin için zaman kaybı hem de CR için gereksiz yoğunluk oluşturuyor. Lütfen bölüm kurallarına uygun raporlamalar yapınız ve rapor sonuçlarınızı kontrol ediniz, iyi forumlar.

Tags for this Thread