Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member PPeterParkeRR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Exclamation EXP Boss Event ve Genel Olarak Etkinlikleri Tartışma Konusu

Merhaba,

Bu etkinlik geçmiş yıllarda yapıldı ama eğer doğru hatırlıyorsam 2 yıldır falan yapılmıyor.Sanki geçen senelerde 1 kere yapıldı o yayında çok net hatırlıyorum ayda 1 yapılacak gibi bişey dendi ama yapılmıyor.

SteamKO ya baktım orada her ay 1 kere yapılıyor.

Şimdi çok sevgili moderatörler ikisi farklı platform falan diyip savunmaya geçeceğinden dolayı peşin olarak söyliyeyim , şirket aynı şirket , çalışanlar aynı çalışanlar değil mi ? Bu etkinlik neden UsKO da yapılmıyor ?

Yeni oyunlara bakılırsa oyun zaten çok kısıtlı ilerliyor.Sürekli aynı etkinlikler aynı kişiler aynı içerikler , eskilerde farklı farklı etkinliklerin geldiğini hatırlıyorum.

Bu NTT döneminde de oldu eski yayıncı döneminde de fakat son 2-3 yıldır bariz bir şekilde yerinde sayma var etkinlik konusunda.

Spin event , hellfire event , cursed gobble event ne bileyim bir ton değişik etkinlik oluyordu ama artık sürekli patates , soğan , tavşan vs...

Ben bu kadar basit içeriklerin öyle uzun uzun görüşmelerle oyuna eklendiğine inanmıyorum.Yeri geliyor belli bir kesimin veya çalışanların hoşuna gitmeyen bir durum olursa saatler içinde güncellemeler gelebiliyor.

Artık oyunda çeşitlilik isityoruz ama tekrar etmeyen cinsten...En azından uzun zamandır uzak kaldığımız etkinliklerden...

Senior Member
    usko ya kolay exp yok kanka .O yüzden bu tip etkınlıkler bir daha gelmez .Adamlar % 30 bile fazla goruyor usko sunucusuna

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Herkes oyunun bu kısır işleyişinden memnun heralde....Oyun sürekli aynı şekilde ilerliyor...Hiç bir yenilik yok !

oyunda hem pk ya yonelik guncellemeler hemde exp boss etkinligi gelmelidir

Senior Member enezx's Avatar
    Exp boss event yayınlarını oyuncular olarak daha çok görmek isteriz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

dediğiniz etkinlikler oyuncu çekmek amaçlı yapılıyor, korona sayesinde ağzı ağzına dolu olan oyun için herhangi bir etkinlik yapmaya gerek yok. Yazın korona azalır oyun boşalırsa hepsini yaparlar sırasıyla.

Senior Member
    Para para para diye bir şarkı varya onu sana hediye ettim kardeşim seviliyorsun

Exp pre alıyorsunuz paşa paşa ne gereği var. !

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    çok uzun süredir böyle bir etkinlik göremedik

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Oyun çok kısıtlı