Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Sunucu bakımları Türkiye saati ile 04.00'da başlıyor, yani neredeyse birçok kişinin uyku vaktinde. Haftanın bir günü de 04.00'da uyuyup 09.00'da kalkıp, kaldığın yerden devam edebilirsin.

Öyle bir konu açmışsın ki, hiç uyumuyorum 7/24 oyundayım, sadece bakım saatleri oyundan çıkıyorum o da ilave edilsin der gibi.

Günde 8 saat uyuduğunu düşünürsek, ayda 240 saat yapar. Bu da 10 güne eşittir. Almış olduğun premium 30 değil oyunda kaldığın süre zarfında 20 gün o zaman. Bu mantığa vurursak da, oyunda kaldığın süre zarfında premium işlemeli, aktif olmadığında premium süresi düşmemeli.
    Last edited by akoml; 01-14-2021 at 01:45 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Sunucu bakımları Türkiye saati ile 04.00'da başlıyor, yani neredeyse birçok kişinin uyku vaktinde. Haftanın bir günü de 04.00'da uyuyup 09.00'da kalkıp, kaldığın yerden devam edebilirsin.

Öyle bir konu açmışsın ki, hiç uyumuyorum 7/24 oyundayım, sadece bakım saatleri oyundan çıkıyorum o da ilave edilsin der gibi.

Günde 8 saat uyuduğunu düşünürsek, ayda 240 saat yapar. Bu da 10 güne eşittir. Almış olduğun premium 30 değil oyunda kaldığın süre zarfında 20 gün o zaman. Bu mantığa vurursak da, oyunda kaldığın süre zarfında premium işlemeli, aktif olmadığında premium süresi düşmemeli.
    evet çarım 7/24 oyunda... kime ne bundan?
    uyuduğum saatlerdede genie bırakıyorum veya pazara,veya oturtuyorum exp alıyor.Gerçekten kime ne ?
    ben premiuma 30 gün*24 saat için para ödüyorum,az buz bir parada değil.
    Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oyunda olamadığım sürenin,bir jest yapılarak premiumlara ilave edilmesi taraftarıyım.30 gün değilde 32 gün yapılabilir örneğin,yada 2 günlük premium letterdan hediye gönderilebilir,çok mu zor?
    Peki sen bundan ne rahatsızlık duydun anlamadım?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FZTMTKOBAN View Post
    evet çarım 7/24 oyunda... kime ne bundan?
    uyuduğum saatlerdede genie bırakıyorum veya pazara,veya oturtuyorum exp alıyor.Gerçekten kime ne ?
    ben premiuma 30 gün*24 saat için para ödüyorum,az buz bir parada değil.
    Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oyunda olamadığım sürenin,bir jest yapılarak premiumlara ilave edilmesi taraftarıyım.30 gün değilde 32 gün yapılabilir örneğin,yada 2 günlük premium letterdan hediye gönderilebilir,çok mu zor?
    Peki sen bundan ne rahatsızlık duydun anlamadım?
    Haftalık rutin bakımı keyfi yapmıyorlar, sen daha iyi oyun deneyimi yapabil diye yapıyorlar. Sen daha iyi verim al, daha iyi vakit geçir diye. Senin için yapılan bir şeyi zarar olarak görmemelisin.

Bakım ve iyileştirme çalışmaları bir gerekliliktir. Daha basit ve anlayacağın şekilde anlatayım. Bir hafta boyunca su içmezsen, 2. ya da 3. gün halsizlik, yorgunluk ve metabolizmanda kötüleşmeler hissedersin.
    Last edited by Perastis; 01-15-2021 at 08:20 AM.