Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Premium süresi uzasinmi?

Arkadaşlar bir anket sunmak istiyorum

malumunuz bakimdir resettir güncellemedir,1 ayda ortalama 24-48 saat oyun dişi birakiliyoruz.
    Nttgame düşündüğüm gibi cimri bir şirket değil. Bu kaybettiğimiz süreleri extra 2 gün olarak premiumlara ekleseler sizcede hoş ve adil bir davraniş olmazmi?

Yani premium süreleri 30 gün değil 32 gün olacak.

Anket
    katiliyorum
    katilmiyorum

Junior Member
    Anketİ dÜzenlemeyİ beceremedİm bİlen bİrİsİ benİm yerİme dÜzenleyebİlİr mİ?

Senior Member
    kanka imkansız boşa uğraşma

Junior Member
    Uzamasın daha çok bakım olsun

Junior Member
    güncel tutalım,herkes görüşünü belirtsin lütfen.

Senior Member
    Katiliyorum

Junior Member
    Mantıklı yeni alınan premiumlar 30 günlük değil de 35 günlük satilsin.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    13. SERVİSİN KESİLMESİ
    (a) Şirket zaman zaman bakım çalışmaları yapmak için düzenli olarak belirlenmiş aralıklarla ya da önceden uyarıda bulunarak veya bulunmadan Hizmeti kesme hakkını saklı tutar. Şirketin herhangi bir hizmet kesintisi, hizmette gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş oluyorsunuz.

(b) Hizmetin, şirketin kontrolü dışında da kesilebileceğini ve istediğiniz zaman Hizmete ya da hesabınıza erişebilmenizin garanti edilmediğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. Şirket makul kontrolü dışındaki hizmet kesilmesi, gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamaz.

(c) Şirket bu hususta (a) ve (b) paragraflarında açıklanan durumlar ve herhangi bir Hizmet kesilmesi nedeniyle ücretli hizmetlerin ve NPoints satın alımlarının tümü ya da bir kısmını geri vermek zorunda değildir.

Kullanıcı sözleşmesin de böyle bir madde varken bu dediğinin olması malesef güç dostum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    13. SERVİSİN KESİLMESİ
    (a) Şirket zaman zaman bakım çalışmaları yapmak için düzenli olarak belirlenmiş aralıklarla ya da önceden uyarıda bulunarak veya bulunmadan Hizmeti kesme hakkını saklı tutar. Şirketin herhangi bir hizmet kesintisi, hizmette gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş oluyorsunuz.

(b) Hizmetin, şirketin kontrolü dışında da kesilebileceğini ve istediğiniz zaman Hizmete ya da hesabınıza erişebilmenizin garanti edilmediğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. Şirket makul kontrolü dışındaki hizmet kesilmesi, gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamaz.

(c) Şirket bu hususta (a) ve (b) paragraflarında açıklanan durumlar ve herhangi bir Hizmet kesilmesi nedeniyle ücretli hizmetlerin ve NPoints satın alımlarının tümü ya da bir kısmını geri vermek zorunda değildir.

Kullanıcı sözleşmesin de böyle bir madde varken bu dediğinin olması malesef güç dostum.
    bunları biliyoruz zaten,hani şirket oyunculara 2 günlük bir güzellik yapsa,adalet ve hak adına daha güzel olmazmı?
    bunun derdindeyim.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by FZTMTKOBAN View Post
    bunları biliyoruz zaten,hani şirket oyunculara 2 günlük bir güzellik yapsa,adalet ve hak adına daha güzel olmazmı?
    bunun derdindeyim.

Evet dostum güzel olur fakat bu durum şu an çıkmadı piyasaya. Bahsettiğin sorunlar bu oyun çıktığından beridir mevcut ve bu konularla alakalı hiç bir telafi yapılmadı. Oyuna saldırı olduğunda yapıldı çünkü o konuyu bağlayıcı bir madde yoktu fakat bunda var, üzülerek bu konuda yardımcı olacaklarını düşünmüyorum.