Results 1 to 9 of 9

12 saatte 4,5 saat premium kullanmak :D

premiumu yeni aldım gece 12 de kırdırdım sabah 3.50 e kadar oynadım sonra res geliyor diyip çıktım daha sonra uyandım 10 falan gibi biraz oyun oyniym dedim oturdum pcye 10:30 da yine kapandı oyun biraz avantajlı başladım sanırım

Junior Member
    Quote Originally Posted by reg_WjsmcXwJ View Post
    premiumu yeni aldım gece 12 de kırdırdım sabah 3.50 e kadar oynadım sonra res geliyor diyip çıktım daha sonra uyandım 10 falan gibi biraz oyun oyniym dedim oturdum pcye 10:30 da yine kapandı oyun biraz avantajlı başladım sanırım
    aynı durumdayız kardesım ınsallah guzel telafıler sunarlar bır cok kısının premıum suresılerı bosa gıttı

Kardeşim farklı oyunlarda aldıgım önceliklerin coğu boşa gidiyor siz istiyorsunuz hiç gitmesin var mı öyle bir oyun varsa bizde girelim

Quote Originally Posted by vetfak21 View Post
    aynı durumdayız kardesım ınsallah guzel telafıler sunarlar bır cok kısının premıum suresılerı bosa gıttı
    umarız ama geliceğini sanmam

Senior Member
    Quote Originally Posted by ClaudioMarchisio View Post
    Kardeşim farklı oyunlarda aldıgım önceliklerin coğu boşa gidiyor siz istiyorsunuz hiç gitmesin var mı öyle bir oyun varsa bizde girelim
    Var. 15 yıllık mmo. Aynı zamanda bizdeki chaos etkinliği de oradan kopyalanıp buraya uyarlandığı bir başka kore firmasının oyunu. Cash ile aldığın bütün özellikler bizdeki scroll tarzında oluyor. Online olduğun süreye göre azalarak bitiyor.
    Last edited by YsnSbL08; 01-14-2021 at 08:58 AM.

Junior Member
    TÜm premİumlar 30 gÜn. Premİumlar 32 gÜnlÜk yapilsin,İÇİne bakim ve reset sÜresİ eklenmİŞ olur. GÜzel ve adİl bİr Önerİ deĞİlmİ? Nttgame İn bu kadar cİmrİ olduĞunu dÜŞÜnmÜyorum.
    Anket ekleyeceĞİm.

Junior Member
    Düşük bütçeli bir oyun olsa dicem ki abartmayın insanlık hali vardır bir hata düzeltiyorlar bekleyiverin noolacak..
    Ama kazandıkları paraya kıyasla yazılım konusunda inanılmaz amatörler..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Herhangi bir telafi vs. olması durumunda duyuru olarak sizlerle paylaşacağız. Fakat şu an için böyle bir plan olmadığını da söylemek yanlış olmayacaktır.

Dilerseniz kullanıcı sözleşmesine göz atabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by reg_WjsmcXwJ View Post
    kesinlikle destekliyorum..