Results 1 to 7 of 7
    Banned

NTT Moderatörlerini seçerken ne kadar dikkatli ? İşte iki Moderatör arasındaki FARK.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, oyunda gb satışı ve item satışı yasak ben sizlere iki NTT GAME moderatörü hakkındaki farkı anlatmak istiyorum.

Bir moderatör bu işe emek verip yayınlarında TL sohbeti yapmaya çalışan kişilere müsade etmeyip arkadaşlar tl ile item alıp satmak yasak lütfen yayınlarımda bunlardan bahsetmeyin deyip oyunu en iyi şekilde tanıtırken, diğeri ise her fırsatta karakterinin tl değerini ve tl olarak itemlerini sattığını belirtiyor ben yorumu siz değerli oyunculara bırakıyorum.

İşte size iki moderatör ve yayıncı ;
    Last edited by DonJose; 01-14-2021 at 08:52 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tl ile gold bar alan sitelerdeki adamlar bile belli. Çok rahat çökertebilirler sistemlerini. Ama bir işlem uygulanmıyor. Sözde yasak yani.

Junior Member
    Haklısın ama yapacak bişey yok düzen böyle.

yani o moderetörün kastığı itemleri kendisi farmyaparak aldığını varsaymamız gibi birşey gerekiyor nekadar uzun senelere ihtiyacı var ve hiç zarar etmemiş olma durumuda gerekli biri sohbetini etmiyor diğeri sohbetini ediyo bence aradaki fark bu

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    AHAAHAHHAHHAHAH bu maviş benim konumu tl gb muhabbeti yapıyor diye silen değilmi DDDD nttde taraf tutmuyor desinler SASDASDA

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Buradaki yaptıkları görev farklı özel hayatlarında yaptıkları yayınlar farklıdır.
    Yayın yaparken moderatör kimlikleriyle yayın yapmıyorlar.
    İhlal olma durumunda kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports kısmına konu açabilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Konuda ben olduğum için ekleme yapmak istedim. Öncelikle yayın yaptığımız platform twitch ve orası bizim özel alanlarımızdır. Forum Moderatörlüğü ayrı, özel hayatımız ayrıdır. Ekip arkadaşım durumu anlatmış ama ben de tekrar etmek istiyorum.

Bizler yayınlarımızı gerçekleştirirken moderatör kimliklerimizle yayın gerçekleştirmiyoruz.

Bu nedenle isteyen kişi istediği şekilde yayını gerçekleştirebilir. Herhangi problem dahiliyetinde Davranış Kuralları neticesinde ne yazıyorsa onlar uygulanır.

İyi forumlar dilerim.