Results 1 to 9 of 9

Thread: Discord

Discord

Tam olarak bunu nereye yazacağımı bilemedim ama az önce knight online discord kanalından ya banlandım ya otomatik olarak beni attı sohbet ederken bununla alaklaı çözümü nerede bulabilirim yardımcı olurmusunuz

Nickini yaz ya da bir moderatöre özelden yaz yardımcı olurlar
    Ama bence burdan yaz çünkü çoğunun özel mesaja geri dönüş yapma zahmeti yok ..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Discord isminizi : GamesDepot#3765 şeklinde yazar mısınız?

Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Nickini yaz ya da bir moderatöre özelden yaz yardımcı olurlar
    Ama bence burdan yaz çünkü çoğunun özel mesaja geri dönüş yapma zahmeti yok ..
    Öncelikle teşekkür ederim.
    Arkadaşlar yoğun ama çalışma ekibinin ve oyunun işleyiş tarzı çok farklı misal konulara bakıyorum adam ban yemiş incenlmesini ve adama bilgi verilmesini talep ediyor aldığı cevap misal macro veya kopsdan yediniz şeklinde oluyormuş.
    0 hata ile görev yapıldığını sanıyorlar ama bu işlemleri yapanlarda insanlar sonuçta merak ediyorum ben ne zaman geri dönüş alıcam veya neden atıldığımı (banlandığımı) anlayabileceğim.
    Küfür dahi etmedim dedim ki 2021 yılında gece bu kadar serverı kapatan üstüne birde öğlen serverları kapatan hangi oyun var bu nasıl mantık dedim ve atıldım yada banlandım

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Discord isminizi : GamesDepot#3765 şeklinde yazar mısınız?
    tolgafeat111

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Discord kayıtlarımıza göre hesabınız tekrar aktif edilmeyecektir. Farklı bir hesapla aramıza katılabilirsiniz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Discord kayıtlarımıza göre hesabınız tekrar aktif edilmeyecektir. Farklı bir hesapla aramıza katılabilirsiniz.

Peki suçum nedir ? Bununla alakalı nasıl bilgi alabilirim.
    Discord sunucusunun hangi kurallarına aykırı davranmış olabilirim ki yazdığım paragrafı dahi tam olarak burayada yazabilirim.
    Yetkili kişilere veya orada bulana kişilere veya her hangi birine küfür durumu söz konusu değil argo söz konusu değilken anladığım kadarıyla ceza aldım sebebini nereden ve nasıl öğreneceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Junior Member
    Discord üzerinden bende banlandım fakat sebebini bilmiyorum. Ne bir küfür kullandım ne de bir terbiyesiz davranışta bulundum. Sebebini kesinlikle bilmiyorum.
    Lalena

Rica etsem kontrol eder misiniz ? Nedenini öğrenmek istiyorum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Lalena153 View Post
    Discord üzerinden bende banlandım fakat sebebini bilmiyorum. Ne bir küfür kullandım ne de bir terbiyesiz davranışta bulundum. Sebebini kesinlikle bilmiyorum.
    Lalena

Rica etsem kontrol eder misiniz ? Nedenini öğrenmek istiyorum.
    Merhaba,

Maalesef. Discord hesabınız tekrardan kullanıma açılmayacaktır, farklı bir hesap ile dilerseniz aramıza katılabilirsiniz.