Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Lightbulb Ardream Okçu'larının Seri 3 K Mana Çekmesi Hk.

Arkadaşlar belki birileriniz bu jobu oynadığınız için bizlere sitem ediyor ancak o jobdan zevk alacaksınız diye bizim kanser olmamıza da gerek yok sizlerde biliyorsunuz. 5 saniye'de gelen 3k mana çekme ile hangi parti olursa olsun hiçbir şekilde birşey yapamıyoruz Lütfen rica ediyorum şu önerimi dikkate alın ve levele göre mana çekmeyi getirin. En baba Priestte bile 3.9 K Mana varken 15-20 okçu nun mana çekmesine hiçbirşey yapılmıyor Mage-Rogue-Warrior sınıfına hiç bişey bile diyemiyorum siz düşünün.

1-59 arası 750
    59-69 arası 1... gibi gibi bir güncelleme gelmesi taraftarıyım. İyi günler , iyi forumlar dilerim.

Senior Member
    Bir okçu olarak sonuna kadar katılıyorum. CZde belki çok etki etmiyor ama ardreamda bu kadar çekmesi çok saçma.

Çözüm olarak
    İteme level sınırı koyulabilir ve ardream okçularını mağdur etmemek adına sundrese 500-1000 arası mana çeken arrow koyulabilir.

Junior Member
    okculardan elinizi bi çekin arkadaşlar ya
    full itemli çarımla 600 damage atınca zoruma gidiyor zaten aslşkndaslkd
    sen bide nerf diyorsun asjlkdnkajsd
    rezil bi sınıf zaten okcu

Senior Member
    okçunun ne anlamı kalır ki o zaman. %200 vuran skille kimi kesicez ardreamda . ice lr yok zaten

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Geliyorlar el düşürüyorlar mana siliyorlar sen tam kesmek üzereyken lightfeet basıp kaçıyorlar can doldurup geri geliyorlar. Ben okçuya nerf gelmesi gerektiğini düşünmüyorum ama priest sınıfına ice skili gelmeli.

Senior Member
    Arkadaş 15 20 okçu mana çekiyormuş sanırsin ordu var karşısında

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    %100 haklı

1-59 aralıgında 750 - 1k mana çekme
    60-79 aralıgında 1k - 1,5k mana çekme
    +80 lvde 3k mana çekme ideal

Junior Member
    Bence de haklı 3k mana çekmek ardream için fazla fakat bu nerflenecekse kesinlikle 57 skiline falan da çok büyük buff gelmesi lazım.. Yoksa okçu çöp olur

Ben okçu playerim bana bile saçma geliyor ne oran var ne orantı. Mgame bunu idrak edemez getirmezler bende isterim ki cz de mana çekme 2k olsun ardream hiç oynamadım orda 3k çekilmesi saçmalıktan başka bir şey değil ben oyunu oynamıyorum gerçi itemlerimi sattım 20 şer bin can mana depolanmıştım arada girip takılıyorum. Old takı yamuk bow ile mgamenin hak ettiği bu pus ve pre çekmeden oynayacaksın anca yola gelir

Senior Member
    yüzdelik çeksin.Her duruma uyar