Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Konuların Kitlenmesi Hakkında

Gerçekten merak ediyorum, bu konu kilitleme sevdası nerden geliyor? Özellikle bu mod arkadaş sanki foruma konu kilitlemek için geliyor. Mesela şimdi dikkat ettim adam bir konu açmış hemen koşmuş kitlemiş.

https://forum.nttgame.com/forum/show...itap-basmıyor

O zaman kimse konu açmasın, gamesdepot arkadaşımız 2-3 tane başlık belirlesin o konulara yazalım hep.

Veya nebileyim konu kitlemeyi bu kadar seviyorsa günde belirli saatlerle konu açayım da kitlesin.
    Last edited by GamesDepot; 01-14-2021 at 07:47 AM.

Forumlarda düzen çok önemlidir , mevcut konu varken o konu üzerinden görüş,sıkıntı,şikayet vs belirteceğiniz zaman yeni konu açmak yerine mevcut konudan devam etmeniz gerekir
    Bunu sürekli yapınca moderatörler de görevleri doğrultusunda konuları kapatır mevcut konuya yönlendiriyor

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Güncelleme ile ilgili bir sorun olduğundan dolayı, forum kirliliği yaratmamak amacıyla, güncelleme ile ilgili sorunlarınızı tek konu altında belirtin demek istemiş. Çok fazla aynı içerikte konu olunca, arama motoru da işlevini kaybediyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Güncelleme ile ilgili bir sorun olduğundan dolayı, forum kirliliği yaratmamak amacıyla, güncelleme ile ilgili sorunlarınızı tek konu altında belirtin demek istemiş. Çok fazla aynı içerikte konu olunca, arama motoru da işlevini kaybediyor.
    Belki sorun güncellemeyle ilgili değil, belki arkadaş bir şeyi yanlış yapmış, bilen biri gelip belki adama yardımcı olacak. Hemen koşup konuyu kitleyip başka yere yönlendirmek mi gerekiyor?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Mevcut güncelleme sonrasında açılan konular Güncelleme Notları konusuna yönlendirilir. Ayrı konuların açılması takibi zorlaştırdığından bu tarz eylemler gerçekleştiriyoruz.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Gerçekten merak ediyorum, bu konu kilitleme sevdası nerden geliyor? Özellikle bu mod arkadaş sanki foruma konu kilitlemek için geliyor. Mesela şimdi dikkat ettim adam bir konu açmış hemen koşmuş kitlemiş.

https://forum.nttgame.com/forum/show...-basmıyor

O zaman kimse konu açmasın, gamesdepot arkadaşımız 2-3 tane başlık belirlesin o konulara yazalım hep.

Veya nebileyim konu kitlemeyi bu kadar seviyorsa günde belirli saatlerle konu açayım da kitlesin.
    haklı oldukları ve olmadıkları durumlar var onları ayırt etmek lazım bende gamesdepot'un böyle habire konuları kilitlemesinden rahatsızım oyuna ara vermeden önceki dönemlerde birşey sorardım sorumu doğru anlamadan yanlış cevap verip direkt konuyu kilitlerdi ancak bu durumsenin konun için geçerli değil bunun sebebi konuyu idame ettikleri bir konu zaten mevcut senin güncelleme sonrası sorununu oraya yazmanı istiyorlar çünkü oradan bakıyorlar hatalar veya olaylara (yada öyle düşündürtüyorlar :P ) şu açıdan bakarsan sorunu anlarsın bir güncelleme olduğunda 1 tanede hata olabilir 100 tanede hata olabilir hiçte olmayabilir güncellemeden sonra 100 hata olduğunu varsay herkes burada konu açsa işte okçu def basamıyor priest kitap basamıyor .... 100 farklı konu ve başka insanların oyun içi başka sıkıntıları olabildiğinide düşünürsen misal ben güncellemeyle ilgili sıkıntı yaşamadım ama başka bir sıkıntım oldu onu yazdığımda güncelleme sıkıntıları yüzünden oluşan 10larca 100lerce konu altında benim konum ezilicek bu gibi durumları moderetörlerin düşünmesi gerekiyor (nekadar başarılılar birşey diyemem)

Senior Member
    bende katılıyorum salın da insanlar rahatça konu açıp tartışabilsin mevcut konu dediğin zaten güncelleme notu olduğu zaman en üstte sabit konu olarak kalıyor +1 katılıyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rockyy93 View Post
    bende katılıyorum salın da insanlar rahatça konu açıp tartışabilsin mevcut konu dediğin zaten güncelleme notu olduğu zaman en üstte sabit konu olarak kalıyor +1 katılıyorum
    Merhabalar,

Moderatör ekibi olarak bizden istenilen neyse onu uyguluyoruz. Keyfimize göre hareket etmiyoruz.

İyi forumlar.

Senior Member
    aynı konudan 10 tane görmek istemiyorum düzen bu şekilde çok iyi

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Bu konu için demiyorum ama eleştirilmeyi hiç hazmedemiyorlar konu kilitlemek yerine gerekli cvbı vermiyorlar kaçmayı tercih edip kilit.