Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 123
    Mage atak sc ' ni pus a eklenmesi gerekiyor artık...

güncelleme tek kelime ile rezalet. Hiç bir şey yok bomboş faydasız şeyler.

şu priest kitap basma sorunu çözülse bari.
    Last edited by CizmeliBocuk; 01-14-2021 at 08:00 AM.

Kurianları oynanamaz duruma getirdiniz.asas varior priest magelere getirdiğiniz nerflerden hepsinde Kuriana nerf geldi.
    Kurian ayrı bir jobdur. Son güncelleme ile ne zehir kurianın ne atak kurianın oynanacak hali kalmadı güncellemeyi iptal edin.Biz kurian oyuncularını üzüyorsunuz ve zamanla kaybediyorsunuz !

DB priestin Genie ile skilleri cooldowndayken 'r' skill vurmaya koşması yine engellenememiş, şuanki bakım sırasında bununla ilgili bi çalışma olur umarım, 2 hafta daha böyle olmamasını umuyorum.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bi kişi de "aga 1 paket sc ile 1 aylık kanat/tattoo aynı para olur mu?" dememiş mi yani?

Ayda 1 kere cz bf yaratığı farmı yapanlar için güncelleme getiren fakat attack sc'yi pus'a getiremeyen mgame, bari sc fiyatını düşürseydi. (:
    Last edited by GengaR_AreS; 01-14-2021 at 08:12 AM.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bi kişi de "aga 1 paket sc ile 1 aylık kanat/tattoo aynı para olur mu?" dememiş mi yani?

Ayda 1 kere cz bf yaratığı farmı yapanlar için güncelleme getiren fakat attack sc'yi pus'a getiremeyen mgame, bari sc fiyatını düşürseydi. (:
    Ben bu konunun mgame ile değil ntt ile alakalı olduğunu düşünmeye başladım artık.

Junior Member
    Phantom katında , Hob goblin katın da Farm için MAFYALIK YAPANLARA çok iyi bir güncelleme olmuş NPCLERİNİN KALKMASI HADİ MASRAF ÇIKTI SİZE MAGİC HAMMER , Genie HAMMER ALIN....

Arkadaşlar knight'a yeni başladım da güncelleme var heralde ne zaman biter tahmini olarak bilgisi olan var mı

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jormungundur View Post
    Arkadaşlar knight'a yeni başladım da güncelleme var heralde ne zaman biter tahmini olarak bilgisi olan var mı
    Gün içerisinde açılır tekrar bir güncelleme sağlandı.