Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Etkinliklerde quit atanlar hakkinda...

Bdw jr ft olsun 1 kez ölünce hemen quit atan elemanlar var buna bir düzenleme getirilmesi lazim şahsi fikrim örneğin bdw den çikan ya da dc yiyen adam 3-5 gün giremesin bir daha bdw ye 1 kez ölen quit attiyor etkinlikler zulme dönüyor umarim bununla alakali bir düzenleme gelir herkese iyi günler dilerim...

Moderator NightOwl's Avatar
    Elektrik kesintisi, internet bağlantısının kesilmesi vb. durumlar için oldukça kötü olacak bir öneri diye düşünüyorum. JR'den çıkma durumları için geçerli kanıtlarınız ile bildirim yapabileceğinizi belirtmek isterim, gerekli kontrolleri CR ekibi sağlayacaktır. Ayrıca durum hakkında Mod Team Lead'in açıklamasını inceleyebilirsiniz;

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Konuyu herkes farklı yorumlamış ve her farklı yorum için ban politikasında açıklama olması pek mümkün olası bir durum değildir. JR etkinliğinden çıkmak yasaktır ve cezası vardır. Dc ve elektrik kesintileri elbette bu durumun dışındadır. Herkes çıktı 2 kişi kaldık ne yapacağız, elbette bu istisnai bir durumdur. Birisi sizin hakkınızda rapor düzenlediğinde bunlar kısa süreli olmuyor ve genel değerlendirmeye açık oluyor. Kısa süreli ve net olmayan raporları zaten kabul etmiyoruz.

Junior Member
    haklısınız ama benim dediğim diğer rekabetçi oyunlarda örneğin ilk çıkışta 30 dk kısa süre içinde tekrarlanırsa 1 gün 3 gün 5 gün gibi ayrıca ban olarak demiyorum örneğin chaos 24 saatte bir girilebiliyor demek ki buna da benzer bir ceza sistemi gelebilir ayrıca açıklama için teşekkür ederim...

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    GoodBye
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Daha dün YouTube'de izledim. Tanındık yayıncılardan biri JR etkinliğinde direkt olarak F4 çekti. Baktı party iyi değil town atıp F4 yapıştırdı. Yayın linkini koysam cezası var mıdır ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by amca_35 View Post
    Daha dün YouTube'de izledim. Tanındık yayıncılardan biri JR etkinliğinde direkt olarak F4 çekti. Baktı party iyi değil town atıp F4 yapıştırdı. Yayın linkini koysam cezası var mıdır ?
    Arkadaşımız gerekli açıklamayı konuya eklemiş, açıklamanın net olduğunu düşünüyorum. Kafanızdaki soru işaretlerini tamamen gidermek için raporlama yapabilirsiniz.