Results 1 to 4 of 4

Thread: Cr hakkinda..

Junior Member

Angry Cr hakkinda..

Malesef yaptıgımız video kanıtlı cheat report'larımız günler geçmesine rağmen işleme alınmamış ki CR'sini yaptığımız koxper hesaplar PK alanlarında cirit atıp huzur bozmaktadır.. Duvarların ıcınde gezinmekte tabiri caizse uzaydan atack yapmaktadır. Eğer video kanıtla yaptığımız cr'ler dikkate alınmayacaksa o kadar zaman ugrasıp cevırıp yukleyıp cr etmeyelm. vaktimiz boşa gitmesin. OTURUP DUA EDELİM BELKİ BANLANIRLAR. SESİMİZİ SİZ DUYMUYORSANIZ BELKİ YARATAN DUYAR

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Her yerde olduğu gibi bu bölümde de bir yoğunluk ister istemez olabiliyor. Yoğunluğu da yaratan biz oyuncularız aslında. Clandan atılır, clandan attı beni diye konu açar. Bana salak dedi diye konu açar. Küfür KSCsi atar, bölüm kurallarına uygun değildir.

Asılsız konular açıldıkça, asıl işlem görmesi gereken konular arka sıralarda kalabiliyor. Ve daha büyük bir sorun olan, PUS sorunu ve sunucu çökmeleriyle uğraşıyorlar ama merak etme, her canlının ölümü tadacağı gibi, er ya da geç her illegal da banı tadacaktır.

Az önce Beyaz Masa'yı aradım, inanır mısın 25 dakika Müşteri temsilcisine bağlanmayı bekledim. HES kodu, İETT kart eşleşmesi sebebine. Yoğunluk hayatın her alanında var.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Cheat Reports'a Rütbe sistemi getirilmesi gerekiyor bana kalırsa. mantık şöyle.

boş ve gereksiz, yanlış reportlar yapıp vakit çalanlara düşük rütbe verilecek.

En iyi reportları düzgün kanıtlarla sunanlara yüksek rütbe verilecek. böylece cr deki konular rütbe sırasına göre oluşturulacak. 2 konu alanı olacak yönetimin görebileceği. kullanıcı ilk defa report yapıyorsa " ilk defa report işlemi yapanlar " kategorisinde rütbe sistemine dahil olmadan işlem görecekler, daha önceden report işlemi yapmışsa rütbe sistemi alanında işlem görecekler. buradaki kontrol işlemi de gruplara ayrılacak. ilk kez report yapanlara atıyorum 8 kişilik ekip varsa 3 ü bakacak, diğerlerine 5 i. bu sayede hem ilk kez report yapanlar aksatılmamış olacak ve ardından rütbe sistemine dahil edilecek hem rütbesi olanların reportları daha kolay işlem görecek.

sürekli boş ve gereksiz reportlarla vakit çalanların reportları en altlarda listelenirken, en doğru reportları yapanların yeni reportları yine en üstte sıralanacak. bu sayede vakit kaybı en aza indirilecek.

bu haliyle o cr ortamını tahmin edebiliyorum her şey karman çorman iç içe, hangi birine bakıcan yetişicen hangisinden ne çıkacak bu kullanıcı kim, yine kimi şikayet ettiler gibi gibi devamlı kaos ortamı hakimdir ve kafa şişiriyodur mutlaka. bi nizam getirilmesi gerek haliyle.

rütbe olayının detayı şu şekilde. 1 den 10 a kadar puanlarsın. doğru reportlar için 10 verirsin, report kalitesi, kanıtlar kötüyse daha düşük verirsin vs vs her aldığı puan o kullanıcının rütbe ortalamasını belirler. hep az puan alıyorsa açtığı konular önemsenmez.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuz işlem sırası beklemektedir. Lütfen sonuçlanıncaya kadar sabırla bekleyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.