Results 1 to 9 of 9

Irk Değişimi Yaparken Cinsiyette Hata Oluştu Ve Kadın Oldu Çar

ırk değişimi ekranında 4 karekterinde şeklini seçtim cinsiyet olarak erkek seçmeme rağmen aktif kullandığım çar kadın oldu diğer çarlar erkek oldu ve ben kadın karekter oynuyamıyorum burda bi bug oluştu muhtemelen ırk değişmi ekranındayken Exocontrol Adlı Şahıs Trade Atınca Buga Girdim Erkek Seçili Olmasına Rağmen Kadın Yaptı Diğer Karekterim Erkek 81 Level Olan 83 Level Rogue Karekterim İse Kadın Lütfen Burdaki Hatayı Düzeltmeme Yardımcı Olurmusunuz Tekrar Para Verip Gender Change Almak İstemiyorum Kadın Olan Çarın Adı MaximumSpeeD Bunu Erkeğe Çevirirseniz Şimdiden Teşekkürler
    Last edited by oziozbournince; 01-13-2021 at 05:32 PM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum bu konuda forumdan destek alamazsın, destek birimine bildirmelisin ancak onlar yardımcı olabilir.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Dostum bu konuda forumdan destek alamazsın, destek birimine bildirmelisin ancak onlar yardımcı olabilir.
    destek birimine pus bölümü için bir bildiri attım ama garanti olsun diye bide buraya açtım konu belki yardım eder birisi diye akşam akşam moral sıfırlandı kadın karekteri görünce

Quote Originally Posted by oziozbournince View Post
    destek birimine pus bölümü için bir bildiri attım ama garanti olsun diye bide buraya açtım konu belki yardım eder birisi diye akşam akşam moral sıfırlandı kadın karekteri görünce
    Dostum belki de oyun kadınlara yapılan pozitif ayrımcılığa değinmek istemiştir

Dostum belki de oyun kadınlara yapılan pozitif ayrımcılığa değinmek istemiştir
    ya yan çarlardan birini warrioru felan yapsaydı kadın bişey demicektimde rogue karekterim aktif kullandığım için göze çok batıyor

ya yan çarlardan birini warrioru felan yapsaydı kadın bişey demicektimde rogue karekterim aktif kullandığım için göze çok batıyor
    Umarım yardım alabilirsin dostum, sonuçlardan bizleri de haberdar edersen aynı sorunu yaşayanlar için bilgi sağlamış olursun.

Umarım yardım alabilirsin dostum, sonuçlardan bizleri de haberdar edersen aynı sorunu yaşayanlar için bilgi sağlamış olursun.
    tamamdır dönüş yapılınca burayıda bilgilendiricem

herhangi bir işlem olmadığını kendimin kadın karekter seçtiğimi söylediler ama hepsi erkekti

herhangi bir işlem olmadığını kendimin kadın karekter seçtiğimi söylediler ama hepsi erkekti
    Bilgilendirmen için teşekkürler dostum umarım alışmışsındır .