Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Her Gun Her GECE Dc problemi !!

Son 10 gündür Hergün oyunda dc problemi yaşıyorum 1 gece charı oyuna sokup rahat rahat uyuyamıyorum her uyandığımda char dc yemiş oluyor ne slota koyup genie bırakabiliyorum nede pazara koyup uyuyabılıyorum. Lütfen Bu problemi çözün (NOT: internetim M1LLEnicom)

Junior Member
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum gece karakteri pazara bırakıyorum sabah geldiğimde dc yemiş oluyor her gün.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    birazdan bir mod gelip : "serverlarda sorun yok, olsa haberdar edilirdi. internet saglayinizla gorusmenizde fayda var"dicekler

rez

Junior Member
    Yokmu Bir açıklama ?

Banned
    Saka gibi bi olay y.disi icin tamamen oyun bitmis durumda zaten. VPN ile ayakta kalmaya calisiyoruz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    birazdan bir mod gelip : "serverlarda sorun yok, olsa haberdar edilirdi. internet saglayinizla gorusmenizde fayda var"dicekler

rez
    Teşekkürler. Arkadaşımızın da belirttiği gibi bu şekilde genel bir problem bulunmuyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Teşekkürler. Arkadaşımızın da belirttiği gibi bu şekilde genel bir problem bulunmuyor.
    Abi tamam iyi hoşta normalde niye konu açmadıkda bu son 10-15 günde bu konuyu açma gereği duyduk. Problem Onceden olmadığı için olabilirmi ? Benim buraya sürekli dc yediğimi yazmakta ne gibi cıkarım olabilir ? Dalga geçer gibi cevap

Junior Member
    Quote Originally Posted by senvebenyok View Post
    Abi tamam iyi hoşta normalde niye konu açmadıkda bu son 10-15 günde bu konuyu açma gereği duyduk. Problem Onceden olmadığı için olabilirmi ? Benim buraya sürekli dc yediğimi yazmakta ne gibi cıkarım olabilir ? Dalga geçer gibi cevap
    Gibi mi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    wifi kullanılıyorsa anlık bağlantı kayıpları olabiliyor. ben de uyurken laptopu mutfağa bırakıyorum çok ses yapıyor diye. başlarda dc sorunu yaşıyodum ama modemi yakınına koyduktan sonra problem yaşamamaya başladım. dc olduğumda da genelde res gelmiş olduğu için dc oluyordu.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Daha önce de bahsettiğim gibi bu şekilde genel bir bağlantı problemi bulunmuyor. Arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi kablosuz bağlantı ise pek sağlıklı olmuyor. Ayrıca İSS Müşteri hizmetlerinizi arayıp bu durumu da sorgulayabilirsiniz anlık kopmalar, dalgalanmalar vs.