Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Lightbulb Hesabım hakkında

Hesabımı oluştururken, Otp için hakkımın kalmadığını düşünürek internetten numara bulmaya çalıştım
    sırf onları denedim diye, 1 gün sonra legal bir şekilde dizmiş olduğum hesabımı banladınız.
    öyle bir şey yasak bile olsa, O anda bana uyarı vermeliydiniz, Hesabımı kurup dizip premium satın almamı beklememeliydiniz.

cluutah isimli gm forum üzerinden gerekli resmi attı ve bu ''ıcs registration abuse'' cezasında
    Gm'nin inisiyatif kullanabileceği yazıyordu. böyle bir durumda nasıl gaddar olabiliyorsunuz anlam veremiyorum.

pandami sürecinde legal bir oyuncuyu sırf hesap açarkan otp de bir hata yaptı diye hesabını bir daha asla açmayacağını söylüyorsunuz

ben sırf o ticketı atabilmek için de 400 cash yükledim. bütün birikimi mi oyuna yatırdım, tertemiz bir bilgisayardan baştan indirilmiş olan oyuna giriş yapan legal bir oyuncuyu, İnisiyatif kullanabilecek haldeyken bile yardımcı olmuyorsunuz. gerçekten yazıklar olsun. hem oyunu bırakmış olmaktan üzgünüm hem bütün birikimim gittiği için. Bu konuşmayı her yerde yapacağım şikayetimi her yere sunacağım.

https://hizliresim.com/FS9BNR
    Last edited by NightOwl; 01-13-2021 at 02:58 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Açtığınız diğer konuda size gerekli bilgi aktarıldı, lütfen ek konular oluşturmayınız. Dilerseniz bilet üzerinden devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.