Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
    Senior Member
    Oyun bilginiz her zaman ki gibi yerlerde. Gidip 255 dex vererek deneyin. Hem seri skill atar hem vurulan skiller daha fazla seker.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Oyun bilginiz her zaman ki gibi yerlerde. Gidip 255 dex vererek deneyin. Hem seri skill atar hem vurulan skiller daha fazla seker.
    Bahsetmiş olduğun agi. özelliği evet birçok oyunda böyle. Konu Knight Online olunca ve birçok şeyin çalışmadığını da düşünecek olursak, pek tutarlılığı yoık gibi.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bunları ilk tasarlayanların şirkette çalıştığını pek düşünmüyorum malum aradan 18 yıl geçti yeni eşyalarda ekstra bonus dahi yok eski silahlar daha iyiydi
    Last edited by Death_Stroke; 01-13-2021 at 08:02 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Enion Bow'da neden STR var?
    Ağırlık İçin Yani Fazladan Styx Cure Can Potu Vb... Almak İçin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bunları ilk tasarlayanların şirkette çalıştığını pek düşünmüyorum malum aradan 18 yıl geçti yeni eşyalarda ekstra bonus dahi yok eski silahlar daha iyiydi
    Hocam Önümüzdeki Bakım Gününde Lobo Giga Nebiros ve Lugiasdaki Dex Bonuslari Kaldırın Gitsin Bence.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Arasibbbb View Post
    Hocam Önümüzdeki Bakım Gününde Lobo Giga Nebiros ve Lugiasdaki Dex Bonuslari Kaldırın Gitsin Bence.
    Yapımcının öyle bir şey yapacağını sanmıyorum ayrıca istekte yapılmaz

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arasibbbb View Post
    Ağırlık İçin Yani Fazladan Styx Cure Can Potu Vb... Almak İçin.
    Bak bu mantıklı

Senior Member
    Lobo çok overrated bir item 50-60m değeri olması gerekiyor

Holy animor & lycaon hammer gerisi çöp

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Dex bonus günümüzde sadece Rogue'ye yarar. Atak Speed vermez. Sekmeyi azaltır, AP verir. Warriorlara belki eskiden yarıyor olabilir fakat günümüzde Ardream ve Base için Atak 57 ve 60, CZ için Passion 83 skilleri No Failure'dir. Ayrıca Dex prieste yarıyor diyen arkadaşlar lütfen Dex 255 yapın, Fabricleri 7 yapıp Dex basın, Dual +7, +8 Lobo takın, yada Small Shield +7 yapıp Dex basın, Elf ring, silver earring, aod, elf belt falan takın. Dex 15 Sc, Warrior Kaplan, Kimera falan hepsini aktif edin. Bir koxper gibi koşarken heal atıp, başkası malice atarken sizin DB+Malice+Sub falan atmanız gerekir aynı zaman diliminde. Lakin 1 gram bile hızlanma olmadığını göreceksiniz. Hızlanıyo veya dodgingi arttırıyo diyen kendini kandırır.
    Dex bonus presti yada herhangi başka bir karakteri hızlı kosturur yada daha hızlı skill atmasını sağlar demiyorum. diyorum ki. karakterindeki dex bonus sana atılan sekme ihtimali olan(misal spike) skillerin sekmesini sağlar diyorum. şöyle örnek vereyim. royal etkinliği vardı herkes rogue karakterler avantajlı, onların skilleri sekmiyor bizimkiler sekiyor diye isyan konuları açıldı hatta etkinlik duyurusunun sayfalarına yorumlar yapıldı buna benzer. işte rogue olmayan karakterlerin skillerinin sekmesinin sebebi karşısındaki karakterin 255 de vermesi. bu benım fikrim dogrudur yanlıştır. ama bence bu ve buna benzer şeyler fikirlerimi dogruluyor.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    Dex bonus presti yada herhangi başka bir karakteri hızlı kosturur yada daha hızlı skill atmasını sağlar demiyorum. diyorum ki. karakterindeki dex bonus sana atılan sekme ihtimali olan(misal spike) skillerin sekmesini sağlar diyorum. şöyle örnek vereyim. royal etkinliği vardı herkes rogue karakterler avantajlı, onların skilleri sekmiyor bizimkiler sekiyor diye isyan konuları açıldı hatta etkinlik duyurusunun sayfalarına yorumlar yapıldı buna benzer. işte rogue olmayan karakterlerin skillerinin sekmesinin sebebi karşısındaki karakterin 255 de vermesi. bu benım fikrim dogrudur yanlıştır. ama bence bu ve buna benzer şeyler fikirlerimi dogruluyor.
    Alakası yok dostum. Böyle şeylere inanma. Lobo takma, Holy Animor'dan şaşma. Giga takma Avedon'dan şaşma.