Results 1 to 6 of 6

Exclamation Aldığım ceza hakkında

Merhaba,
    Öncelikle saygıda kusur edersem özür dilerim.
    Yaptığınız işe saygım sonsuz. Konuya gelirsek; 1 hafta önce sebepsiz yere hesabımı hapse attınız ve bu konuda 5 tane bilet gönderdim. En sonunda beni mağdur etmek için beni spam olarak gördünüz ve artık bilet gönderemiyorum. Ben sizin oyununuzdan farklı oyunlarda oynamaktayım. Ben size XingCode programınızın doğru çalışmamasından bahsediyorum siz bana doğru çalıştığını savunuyorsunuz. Ben Valorant oyununu oynuyorum ve arka planda çalışan Vanguard programları var (3. parti yazılımı olarak). Kendi yaptığım araştırmalar sonucunda bunu buldum. Sizin programınız beni hile olarak görmesinin sebebi bu (Vanguard) programıdır. Eğer hala siz hile kullanıyor diyorsanız bu sizin eksikliğinizdir benim değil. Çünkü oyununuzda hile kullanmadım ne macro ne diğer türlü hileler.
    Sizler bana hala gerekli araştırmalar yapıldı ve illegal oyun oynadınız diyorsunuz. Daha doğrusu benim atmış olduğum biletleri umursamaz bir şekilde kopyala yapıştır metninizi atıp cevaplıyorsunuz. Bana 3. parti yazılımı olarak gördüğü programın ne olduğunu bu postta gösterin benim için kâfidir. Eğer hile kullansam bunları yapar mıyım? Siz önce hatayı kendinizde arayın sonra bana attığınız iftirayı kanıtlayın. Beni de burada herkese rezil edin. Bunu yapın....
    İyi çalışmalar....
    Gerçi paylaştığımı buradan da kaldırırsınız boşuna yazdım bunları. Buradan da düşünce özgürlüğümü kısıtlarsınız.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle bilet göndermeniz durumunda sizin söyleminiz ile "kopyala-yapıştır" yanıt verilmez. Müşteri hizmetlerine hesabınızın incelenmesi adına bilet göndermeniz durumunda gerekli kontroller mutlaka yapılmaktadır. Bu kontrollerin sonucunda nihai karar size kalıp bir mesaj ile iletilmektedir. Ayrıca ekibin kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Spam yapmanız durumunda destek sisteminden uzaklaştırılabilirsiniz. Biletinize gelen yanıtın nihai karar olduğunu bilmelisiniz.

Son olarak oyuna etki etmeyen hiçbir uygulama, program ve oyun sebebi ile ceza almazsınız.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum önceliğinde geçmiş olsun.

Üzülerek belirtmeliyim'ki aynı konuyu içeren 5 bilet göndermek haklı olmaktan çok spam'a girmekte. Sen anlatmak istediklerini 1 bilette anlatmalısın ve sonucunu beklemelisin, 5 kez anlatman farklı bir cevap alacağın anlamına gelmiyor. Oyun yönetiminin sen fazla bilet oluşturdun seni mağdur edeyim diyerek bilet göndermeni yasaklaması gibi bir durum söz konusu olamaz, hiç kimseye kişisel bir garez tutulduğunu düşünmüyorum. Bahsettiğin oyunu bende oynuyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum tabi bu yaşamayacağım anlamına gelmez fakat, oyun çıktı çıkalı oynuyorum ve henüz Vanguard ile bir çakışma olmadı. Ntt game'in hiç bir şekilde kanıt açıklama gibi bir zorunluluğu yok eğer öğrenmek istiyorum dersen bunu yasal yollara başvurarak halledebilirsin.

Ben neyi anlamıyorum biliyor musunuz? Kanıt sunmadan beni banlamanıza. Hile kullanmama rağmen hapse atıyorsunuz. Eğer gerekli kontroller gerektiği gibi yapılmış olsaydı, benim hesabımı hapse atmazdınız! Daha fazla parmaklarımı yormama gerek yok. Komple hesabı da silebilirsiniz.
    İyi çalışmalar...
    Last edited by NightOwl; 01-13-2021 at 11:57 PM.

Junior Member
    Hiç bir hile unsuru olmamasına, sadece oyuna girilip, moradonda Hyde ve Antares kovalamama rağmen ben de hapse yollanarak mağdur edildim.

Kesinlikle ne inceleniyor, ne de kale alınıyorsun ve cevapların hepsi kopyala yapıştır, sonuna kadar haklısın.
    Bilet gönderdim, kalıcı bloklandı, başka hesaptan hakkımı aramaya, kurallar dahilinde bilet göndermeye devam ettim, belki işini layığıyla yapana denk gelir diye, baktım ki o da bugün itibarı ile kalıcı bloklanmış.

Not: iyi ki kopyalamışım mesajımı, silmeyin de gerçekleri herkes görsün.
    Last edited by NightOwl; 01-14-2021 at 12:04 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Gerekli açıklama yukarıda mevcut. Biletlere "kopyala-yapıştır" tarzında cevap verilmesi söz konusu olamaz. Bilet gönderilmesi durumunda hesabınız tekrar incelenmekte ve bu inceleme sonucunda nihai karar kalıp bir mesaj ile size iletilmektedir. Kalıp mesaj ile yanıt verilmesi bilet göndermeniz durumunda hesabınızın incelenmediği anlamana gelmez. Bilete gelen yanıtın nihai karar olduğu unutulmamalı ve bu konuda spam yapılmamalıdır. Biletinize gelen yanıta ve bu durumlara rağmen itirazınız var ise dilerseniz yasal yollara başvurabilirsiniz.

Ek olarak yorumlarınızı Forum Kuralları çerçevesinde iletmelisiniz.

Konuya gerekli bilgilendirme yapılmış ve yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.