Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry isim değişikliği sözü ?

İD :
    nick :
    Merhaba ..
    Uygunsuz takma ad kullandığım gerekçesi ile hesabım bloke oldu .. ticket attım .
    ^^İsim değişikliği sözü vermeniz durumunda hesabınız 24 saat için yeniden kullanıma açılabilir. Bu süreci kabul etmenizin ardından aşağıdaki isim değişikliklerini uygulamanız ve bize bildirmeniz gerekmektedir:

- | Vega

Bu süreç içerisinde tüm ticari faaliyetleriniz yasaklanmış olacaktır ve herhangi bir ticari faaliyet gerçekleştirmeniz durumunda müşteri hizmetlerinden mahrum edilebilirsiniz. Bu yaptırımı kabul ediyorsanız lütfen SMS aktivasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra bize bildiriniz.^^
    cevabınız geldi ...
    isim değişikliği sözü nasıl yapılıyor ? Bilgi verirmisiniz
    yeni bir kod şifre yada anne kızlık soy ismi falan gerekiyor mu ? :deli: SMS aktivasyon zaten mevcut
    mail adresim de var söz veriyorum dediğim takdir de hesabımı açarmısınız ?
    birde mantığım almıyor .... vega da moradonda insanlar hile kullanıyor GM görmezden geliyor o normal ? insaf ya...
    Last edited by NightOwl; 01-13-2021 at 01:11 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bilet üzerinden belirtilen adımı gerçekleştiriniz. Ayrıca biletiniz üzerinden devam etmelisiniz. Hesabınız açıldığında nick değişikliği yapmanız gerekiyor. Son kısma gelecek olursak yapılan kural ihlalleri karşısında cezai işlemler mevcut. Bir ihlal durumu var ise ceza uygulanır, görmezden gelme gibi bir durum söz konusu olamaz. Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Davranış Kuralları

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bilet üzerinden belirtilen adımı gerçekleştiriniz. Ayrıca biletiniz üzerinden devam etmelisiniz. Hesabınız açıldığında nick değişikliği yapmanız gerekiyor. Son kısma gelecek olursak yapılan kural ihlalleri karşısında cezai işlemler mevcut. Bir ihlal durumu var ise ceza uygulanır, görmezden gelme gibi bir durum söz konusu olamaz. Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Davranış Kuralları
    Sanırım anlatamıyorum .. Bilet üzerinde sadece SMS aktivasyon yazıyor hiç bir şekilde bir işlem den bahsetmiyor...
    View Ticket:
    bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz
    SMS aktivasyon yaptım sorunum ID sanıyorum onun da değiştirme hakkım malesef yok ?
    isim değiştirme nasıl yapılıyor sırası ile anlatırmısınız _?
    hesabımı nasıl kurtara bilirim ?
    Last edited by NightOwl; 01-13-2021 at 01:03 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Öncelikle sizden istenilen SMS işlemini gerçekleştirmeniz ve biletinize karakterinizin adını değiştireceğinize dair bilgi eklemeniz gerekiyor. Sonra hesabınız açılacak ve karakterinize giriş yapıp PUS üzerinde bulunan ilgili eşyayı satın alıp karakter adınızı değiştireceksiniz. Değiştirme işlemini tamamladıktan sonra biletinize değiştirdiğinize dair tekrar bilgi ekleyeceksiniz ve destek ekibi gerekli kontrolleri sağlayıp tarafınıza dönüş sağlayacak.

İlgili eşya;