Results 1 to 7 of 7

Thread: Hesabım hk

Junior Member

Angry Hesabım hk

Neden hapis cezası aldım Ape de slotta parti lideriyken atak bile yapmıyordum disconnect yedim ve giremiyorum ve afq bile deildim oyunu takip ediyordum bu oyunun kalitesine yakışmayan hareketler destek kısmından cevap bile alamıyoruz lütfen yardımcı olur musunuz ?
    Bilet attıgım halde cevap yok hileyle hurdayla işim olmaz macro vs kullanmadım pc de yeni format icinde kalıntı olma ıhtımalı yok cash alıp cıkarmayı dusunuyorum cevap bile alamıyoruz 1 gün sonra tekrar hapıse düsmeyecegı ne malum yıllardır severek oynadıgımız oyun yazık çok yazık ...
    Last edited by palafurkn25; 01-13-2021 at 11:59 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibine bilet gönderdiyseniz lütfen farklı bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Hesap desteği alabileceğiniz tek yer destek sistemidir.

Junior Member
    destek ekibi sizin gibi hemen cevap vermiyor malesef 1 gün oldu ticket atalı yani saçma bi durum insanın istemsiz sinirleri bozuluyo

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by palafurkn25 View Post
    destek ekibi sizin gibi hemen cevap vermiyor malesef 1 gün oldu ticket atalı yani saçma bi durum insanın istemsiz sinirleri bozuluyo
    Selam,

Destek ekibi biletlere ortalama 3 iş günü içerisinde yanıt vermektedir. Ancak bu süre ilgili kategoride bulunan yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca bu süre zarfında ek bilet göndermeden ve sizden istenilmediği takdirde gönderdiğiniz bileti güncellemeden gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor. Destek ekibi gerekli kontrollerin ardından biletinize yanıt verecektir.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    İllegal makro vs. olan bir partydesindir, belki de bu sebepten ceza almışsındır dostum.

Junior Member
    Peki stick harici cıkamıyormu hapisten hesap , bi süresi var mı o manada soruyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by palafurkn25 View Post
    Peki stick harici cıkamıyormu hapisten hesap , bi süresi var mı o manada soruyorum
    Hayır, farklı bir seçenek bulunmuyor. Yalnızca stick aldıktan sonra görevi yapıp çıkış yapabilirsiniz.