Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Madende Premium Kullanmayanların Drop Oranları Azaltılmalı

madenlerde herkesin bildiği gibi çok çok fazla sayıda koxper var ve bu adamlar her geçen gün haksız kazanç elde etmeye devam ediyor. bu yüzden premium kullanmayıp maden yapanların aldığı droplar azaltılabilir. bu sayede eliyle oynayanların verdiği çaba da netice bulur zira bu koxperlar tüm piyasaları öldüren adamlar. eliyle oynayan da başta biraz acı çekecek olsa da premium parasını tamamladıktan sonra rahatlıkla kasmaya devam edebilir. madenin şu halinde 1 server ı temizlesen diğerlerinde bu koxperlar parayı götürmeye devam ediyor malum. premium koşulu getirildiği takdirde eminim gerçekten madendeki koxper sayısında bariz düşüş olacakken eliyle oynayanlar da hakkını teslim alacaktır.

aynı şey chaos için de geçerli. chaoslara giren koxperların %90-95 i premiumsuzdur muhtemelen. bu oyuna vakit ayıran, chaoslara girip iyi sıralamalar kovalayanların çoğu da mavi kutu istiyorsa en azından bronz pre çekeceklerdir. haliyle premiumsuz olan koxperlar mavi - yeşil kutu alamayacaklarını bildiklerinden(1. olsalar dahi en fazla kırmızı kutu alabilecekler örneğin) bu etkinliği daha az suistimal edeceklerdir. sonuçta bu oyuna gerçekten vakit ayıran, etkinlik kaçırmayan adamlar verdiği emeğin karşılığını alacaklardır. geriye sadece makrocular kalır onu da tespit etmesi güç maalesef. koxperlarla uğraşmaktan iyidir en azından.

Senior Member
    Yine geldi zenginin biri

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Otameen View Post
    Yine geldi zenginin biri
    oyuna 5 kuruş yatırmadım 2018 de olympiada öylesine oyunu özledim diye girip bikaç gün takılmıştım o esnada trade falan açmak için cash yüklemek lazımmış o işlemleri yaptım sonra sıkılınca bıraktım tekrar. son 2 aydır yeniden başladım hatta başladığımda 2 yıl önce yüklediğim cash in kalanı pusta duruyordu. kısacası oyunda ne yaptıysam elle uğraşarak yaptım dışardan para sokmadım. burada bahsettiğimiz şey de maden ve chaos. zengin adamın buralarda ne işi var

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Premiumsuz legal bir şekilde maden yapanların dropları neden azaltılsın? İllegali kesmek için, legallerin önünü kesmek yanlış bir tutum. İllegal durumun önüne geçilmeli.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Premiumsuz legal bir şekilde maden yapanların dropları neden azaltılsın? İllegali kesmek için, legallerin önünü kesmek yanlış bir tutum. İllegal durumun önüne geçilmeli.
    mantığı çok basit. madende elde ettikleri dropların değeri zaten düşüyor koxperlar oralarda 20 şer 30 ar charla günün 24 saati kastıkları için. eğer sen premium kuralı getirirsen bu adamlar kaybolur ortadan ve orası eliyle uğraşanlara kalır. haliyle bugün 100k ya sattıklarının değeri 300k ya çıkar. bu sayede elde ettiklerini 3-4 kat yani olması gereken fiyatlarına satmaya başlar, hiç bi zarara girmezler. asıl bu haliyle sürekli zarardalar, kendisi it gibi pc başında max 10 saat uğraşırken diğeri 20-30 charı oturtup 24 saat en ufak emek göstermeden hile ile kasıyor. bu adamlar, diğerinin elle çıkardığı ürünlerin piyasasını öldürüyor ve adama bi şey kazandırtmıyor haliyle.

biraz mantık kursanız bu işin en çok eliyle uğraşan adama yarayacağını görürsünüz. premium alsa bile zaten pre parasını tekrar rahat çıkaracak eskiye nazaran gerçekten hakettiğini kazanacağı için. sadece o preyi alacağı güne dek zorlanacak o kadar. eğer koxpun önüne büyük oranda geçilecekse ve ilk preyi aldıktan sonra kafa rahatlayacaksa, bu göze alınabilir bi durum.

Junior Member
    Eskı maden dropları gelse daha ıyı olur fragment cıkarıp ufaktan pazara ınebılıyorduk bus cıkarınca dunyalar bızım oluyordu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    madenlerde herkesin bildiği gibi çok çok fazla sayıda koxper var ve bu adamlar her geçen gün haksız kazanç elde etmeye devam ediyor. bu yüzden premium kullanmayıp maden yapanların aldığı droplar azaltılabilir. bu sayede eliyle oynayanların verdiği çaba da netice bulur zira bu koxperlar tüm piyasaları öldüren adamlar. eliyle oynayan da başta biraz acı çekecek olsa da premium parasını tamamladıktan sonra rahatlıkla kasmaya devam edebilir. madenin şu halinde 1 server ı temizlesen diğerlerinde bu koxperlar parayı götürmeye devam ediyor malum. premium koşulu getirildiği takdirde eminim gerçekten madendeki koxper sayısında bariz düşüş olacakken eliyle oynayanlar da hakkını teslim alacaktır.

aynı şey chaos için de geçerli. chaoslara giren koxperların %90-95 i premiumsuzdur muhtemelen. bu oyuna vakit ayıran, chaoslara girip iyi sıralamalar kovalayanların çoğu da mavi kutu istiyorsa en azından bronz pre çekeceklerdir. haliyle premiumsuz olan koxperlar mavi - yeşil kutu alamayacaklarını bildiklerinden(1. olsalar dahi en fazla kırmızı kutu alabilecekler örneğin) bu etkinliği daha az suistimal edeceklerdir. sonuçta bu oyuna gerçekten vakit ayıran, etkinlik kaçırmayan adamlar verdiği emeğin karşılığını alacaklardır. geriye sadece makrocular kalır onu da tespit etmesi güç maalesef. koxperlarla uğraşmaktan iyidir en azından.
    Premiumsuz legallerin sucu ne? Premiumda drop artisi olacaksa, adamlar ceker bronzeyi, yine yolunu bulur. Bu cozum degil. Sirf illegal oyuncular var diye, daha bu oyunda neleri feda etmeyi dusunuyorsun. Premiumsuzlara zaten oyunda yasama hakkini bitirdiler. Dc prede bile saatte 3-4m para kasiliyor. O da bus ve ms duserse, dusmezse bombasi iyice patliyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MireLTR View Post
    Premiumsuz legallerin sucu ne? Premiumda drop artisi olacaksa, adamlar ceker bronzeyi, yine yolunu bulur. Bu cozum degil. Sirf illegal oyuncular var diye, daha bu oyunda neleri feda etmeyi dusunuyorsun. Premiumsuzlara zaten oyunda yasama hakkini bitirdiler. Dc prede bile saatte 3-4m para kasiliyor. O da bus ve ms duserse, dusmezse bombasi iyice patliyor.
    yazdım birader üstte okursan anlarsın

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Tahminime göre illegal olupta premium kullanmayan yoktur.
    madendeki 35 lvl koxperların pre almakla vs uğraştığını sanmam sadece rpr masrafını yarıya çekmek için. yine chaos koxperları da pre almıyordur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Otameen View Post
    Yine geldi zenginin biri
    zenginin madende işi ne gunluk 4 5m nin peşine düşen farmerin tekidir