Results 1 to 5 of 5

Angry Chaos DC OLMA SORUNU !!!!!!

Herkese iyi forumlar,

Bu yazdıklarım dikkate alınır mı bilmem ama 'SENELERDİR' düzelmeyen chaos oynarken adamın arkasına takılıp oyundan bir anda dc olma sorunu var. Bu oyuna emek veriyoruz ve vakit harcıyoruz. Bu sorun çok sinir bozucu ve bir o kadar da hayal kırıklığı yaratıyor bizlerde. Çok severek oynadığımız chaos etkinliği oynanamaz halde!!! Lütfen bir çözüm üretin bu konu ile ilgili. Harcadığımız zamana yazık !!!

Senior Member
    https://youtu.be/wdllOoCvADQ
    az önce yine 1. oldum. Hiçbir zaman dc olmuyorum bu şekilde combo yaparak.

Ne şekilde combo yaptığının bir önemi yok kardeşim ben senin gibi combo yapmak zorunda değilim. Comboyla da alakalı değil sen anlamadın beni. Karakterin arkasına takılıp oyundan atıyor bir anda. Oyunda böyle bir sorun var ve düzeltilmesi gerekiyor. Burada bahsettiğim o.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    genelde makrocular ağlıyor bu dc olma muhabbeti yüzünden. 2 aydır her chaosa giriyorum neredeyse 200 e yakın chaos oynamışım 1 defa dc olmuşluğum yok. bizim de önümüzde adam çıkıyor biz de birilerine takılabiliyoruz ama o esnada " r " spamlamadığmıız için makrocular gibi, haliyle dc etmiyor oyun. temiz temiz devam ediyoruz. )))

hatta şuraya bugünkü chaos un yayınını koyayım izler bakarsın nasıl oynanıyor biraz fikir sahibi olursun

https://www.twitch.tv/videos/871869625

dk 8 de başlıyor.

not. küfürlü konuştuğumun farkındayım ama yayında sövmek sadece twitchi bağlayan bi durummuş yetkili arkadaş bilgilendirdi o yüzden sorun yok.
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 01-13-2021 at 10:24 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Daha iyi bir forum ortamı için lütfen aşağıdaki mevcut konudan devam edelim.

Chaosda DC Hk