Results 1 to 8 of 8

Thread: Hesabım HK

Hesabım HK

13 ocak .2021 gece saat 00.50 civarı lüferson castle keilan da kendi ellerimle naçizane farm yapmayı öğreniyordum. x isimli karakter sahibi şahıs gelip benim videomu çektiğini fütursuzca benim macro kullandığımı ve beni şikayet edeceğni söyledi.Kesinlikle ve kesinlikle herhangi bir illegal program kullanmadım. ELlerim koptu slot dönerken . Eğer ben haksız yere banned yer isem tüm beddualar sahiplerine ulaşsın. Böyle saçmalık mı olur. Böyle düzenbazlık mı olur adam slotu almak için beni tehdit edişine bak. Oldu biz oynamayalım bu oyunu o zaman bırakalım gidelim. Genie olmadan slot dönen böyle olacak ise hiç lüzmu yok. Premium almışım kaç defa genie almışım şu rahatlığa bak. Lütfen yetkililier bu duruma el atın. Saygılarımla
    Last edited by xBionic; 01-13-2021 at 08:14 AM.

ben warrior karakterini öğrenmeye çaslışıyordum aynı karakter banada yazdı bu nedir dolandırıcı mı biri açıklayabilir mi ?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum forum içi Nick paylaşımı yasak konunu düzenlemelisin, ek olarak sen hile kullanmadan oynuyor isen herhangi bir şekilde korkmanı gerektirecek bir durum olamaz, kim video alırsa CR birimi inceler gerekli kararı verir. Eğer oyun içi seni tehdit edip darlarlar ise sende kanıtlarını toplayarak CR bildirimi oluşturabilirsin .

z+w+r+1 kombosu denemeye çalışıyordum bu yasak mı ki

Quote Originally Posted by dejavufgihter View Post
    z+w+r+1 kombosu denemeye çalışıyordum bu yasak mı ki
    Combo yapmanın herhangi bir yaptırımı yok dostum istediğin gibi oynayabilirsin .

teşekkür ederim yardımın için

Quote Originally Posted by dejavufgihter View Post
    teşekkür ederim yardımın için
    Rica ederim dostum iyi forumlar .

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Siz illegal 3. parti programlarını kullanmıyor ve bilgisayarınızda tutmuyorsanız içiniz rahat olsun, hatta istediği kadar kanıt alıp şikayet edebilir incelenip suçsuz çıkarsınız kullanmıyorsanız tabi.