Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Maden hakkinda

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    her gün belirli saatlerde maden yapılsa güzel olur mesela en azından 7x24 ün önü kesilir mesela 2 jr arası yapılsa kimse itiraz etmez sanıyorum tabi buda bi fikir "BİDE BÖYLE DÜŞÜN" saygılar.
    her madene oturuşunda space bastığın an clandan çıkmak istediğinde sorulan toplama(olmadı çarpma bölme vs) işlemlerinden sorulsa koxper falan kalmaz ortada ama bu tip öneriler pek önemsenmiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu maden olsun,chaos olsun veya etkinliklerle ilgili öneri ya da fikirlerde hemen akla koxperların gelmesi çok sinir bozucu ve üzücü değil mi?Oyundaki her öneri veya fikirde aklımıza koxperların suistimal etmesi mi gelecek?Biz oyuncular olarak her yerde bu kadar koxperları görüp benimsemişsek acaba yetkililer yeteri kadar işlerini yapıyor mu ya da önlem alıyor mu?

adam bunu 20 30 charla tek serverda yapıyo bide bunun diger serverlarda var 15 20 tane maden cok fazla koxp var hergun report ediyorum discord dan zaten

Junior Member
    Rprsi olmasın mattockun başka ihsan istemez, ufak bir teşvik yapılmalı bence de. ben artık etkinlik zamanları dışında oyunu açmamaya başladım. Napıyorum neden ugraşıyorum bununla diyorum 1 saat geçmiş pc başında aldıgım 2 tane küçülme topu 1 tane ts. verdigim de 200k ...

bencede madende kırdırılanlar üst üste binsin ayrı ayrı olmasın resmen eziyet ve çile

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Herşeyden önce maden droplarına bir tık katkı yapılmalı.
    Madenler şu anda bile illegalden geçilmiyor, bir tık katkıda orayı yıkarlar.

Senior Member
    yav 2 3 gündür günde 4 5 saat maden yapıyorum. Sırf meraktan ne kazanıyorsunuz bu madenden. Para eden şey ne çözemedim. TS+küçülme keki gerisi para etmeyen çöp değil mi. ben mi yanlış biliyorum. 3 günde 20 küçülme keki 10 ts kasmışım. kim nasıl parayı buluyor bu madende bir türlü anlayamadım. bakıyorum kalabalıkta anlamadım gitti...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    yav 2 3 gündür günde 4 5 saat maden yapıyorum. Sırf meraktan ne kazanıyorsunuz bu madenden. Para eden şey ne çözemedim. TS+küçülme keki gerisi para etmeyen çöp değil mi. ben mi yanlış biliyorum. 3 günde 20 küçülme keki 10 ts kasmışım. kim nasıl parayı buluyor bu madende bir türlü anlayamadım. bakıyorum kalabalıkta anlamadım gitti...
    o madende gördüklerinin %80 90 ı koxper. senin 3 günde kastığını adam 15-20 saatte kasıyor. 30-40 charla kasıyor. haliyle kalabalık görünmesi normal. bunun önüne geçilmesi için premium a drop atması, premium yokken drobun düşürülmesi şart. 24 saatte bu elemanlar 50 kek çıkarıyorsa 10 çıkarabilsin atıyorum. eliyle maden yapmak isteyen adam da otursun bi zahmet uğraşsın draki, etkinlikler şu bu derken 70m ini kasıp bronz pre çeksin sonra devam etsin madene.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Madenler şu anda bile illegalden geçilmiyor, bir tık katkıda orayı yıkarlar.
    Evet haklısın fakat hiç değilse mattock rpr parası ve ekstra 100-200k para çıksa kafi olmazmıydı. Bir kaç kez denemek istedim eskiye nazaran droplar çok kötü. Hiç değilse illegale ufakta olsa bir kaç çözüm üretilse hiç fena olmaz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Premiumsuzlarin ne sucu var. Benim premiumum yok. Oyunda farmi bitirdikleri icin farm yapmiyorum. Ya pazar yapicam, o da sabir isi hep niyetlenip pazara giriyorum, sabirsiz oldugum icin ya anvilde yakiyorum, ya zararina satiyorum. Pazar icin hala direniyorum, belki basaririm diye. Ya da maden yapicam. Pc basinda fazla vakit ayiramiyorum oturduğumda ders calisiyorum. Ders bitince pc yi kapatiyorum.