Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Lightbulb 21 GB ile ne yapılır

Arkadaşlar merak ettiğim bisi var.

zevk için jr dir bdw dir exp kasmadır oynamak isityorum amacım cz değil.

21 gb gibi param var bununla hangi char dizmek daha eğlenceli olur sizce

clanım vs hiç bişeyim yok. Sadece GB var

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Ben de okçu sempatisi olduğu için okçu diyebilirim ama bp priestte eğlenceli olabilir

Junior Member
    BP ile kime sorsam jr de bdw exp yatalak olursun diyor ya da pt almak istemzler gibisinden konuştular.

warri düşündüm ama 21 gb ile sanırım yeterli bi karakter olmaz Okçu ve assas düşünüyorum ama ne item dizebilirim fikrim yok

Junior Member
    en düşük Reb5 ringde bir warrior al idarelik itemleri al bak keyfine jr draki utc su bu derken geliştirsin

Junior Member
    21 gb bence başlangıç için yeterli bir para. 80 level bir karakterin olduğunu varsayar konuşuyorum. Öncelikle okcu için Saronga bow +7 mythril set +3 dual fove +2 judi kalan takılar old olacak şekilde alabilirsin. Kalan gb ile dc pre + vip key + peri alabilirsin. Saydığım itemlerin toplamı ortalama 15 16 gb. Mage için konuşacaksak. Gene +7 rons set ki rons set cz de dahi kullanılıyor. Mageler pk atarken resistlerden dolayı secret veya rons takıyor. +3 dual fr şart yanına eğer almak istersen dual lkp +1 alınabilir pendant olarak farmda cross gereksiz olur crystal neck alabilirsin 3 5m gibi bir şey old olanları, belt olarak da gene crystal belt + lbol +2 alınabilir. Kalan parayla gene dc pre + loot + vip key alınıp uruk blade veya uruk tron farmı atabilirsin, veya eslantta gg veya raven dönebilirsin (raven döneceksen durat alman şart sw yi duratlamassan 10 dakika çok kısa ). Warior için bu bütçe hiçbir şeye yetmez bundan dolayı bunu yorumlamak istemiyorum . Gelelim prieste. İnt bp rosettada inanılmaz fazla bence itemleri çok fahiş fiyatlarda bundan dolayı bunu tavsiye etmiyorum. Str bp için. +7 Wirinom 10 11gb dolaylarında +8 str ve hp fabric set 10 12m tanesi. 1 adet taurus belt şart. Bunların yanında iron set yapman şart. Senin anlayacağın bütceyi biraz aşman gerek bp için.