Results 1 to 4 of 4

Raporum hakkında

Bundan yaklaşık 2 hafta önce buna benzer bir konu açmıştım.Bir adamın zombi eventinde koxp açtıgının videosunu da paylaşmıştım.Bana cheat reports atmam gerektigi söylenmiş ve konu kapatılmıştı.Bende video yu ve acıklamasını cr ye attım.Fakat aynı adam bu gün aynı şekilde hileyi kullanabiliyor.Bu gününde videosunu aldım.Ama atmaya gerek yok heralde zaten event bitiyor adam 1 ay boyunca kazanacağı parayı kazandı.Bu saatten sonrada banlansa ne olacak dimi ?Gerçi öyle bişeyde olduğu yok video kanıtlı bir şekilde şikayetimizi yaptıkta ne oldu...Evente giriyoruz katılanlar hile kullanıp rifti kıracakların ismini alttan yazıyor 1 dk sonra haklı oldukları ortaya çıkıyor.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Zombi , knight royal, chaos gibi etkinliklerde genellikle çok net kanıtlar elde edilemiyor daha çok şüpheli kanıtlar elde ediliyor. Çok net olan görüntüler de olabiliyor. Şüphelendiğiniz kişileri bildiriyorsunuz ve GM ekibi kontrol ediyor. Eğer ki karakterde illegal bir eylem tespit edilirse elbette işlem yapılır. Ancak illegal bir durum gözükmüyorsa işlem yapılmayabilir.

bu video yetersiz bir kanıt mı ? ayrıca aynı adamın birden fazla videosuda mevcut
    Last edited by NightOwl; 01-12-2021 at 02:06 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Daha önce raporlamada kullanmadığınız ve yeterli olduğunu düşündüğünüz farklı bir video varsa tekrar raporlama yapabilirsiniz. Bu bölüm üzerinden CR kanıt paylaşımı ve suçlayıcı video, ekran görüntüsü, karakter ismi gibi paylaşımlar yapmak forum kurallarına aykırıdır, iyi forumlar.