Results 1 to 7 of 7
    Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

Oyun içinde PUS açarken Error 1010 hatası hk

Merhaba arkadaşlar,

Oyun içinde PUS 'u açmak istediğimde "Error 1010" şeklinde hata alıyor ve açamıyorum. Daha 10.01.2021 Pazar gününe kadar açabilirken 11.01.2021 Pazartesi gününden beri açamıyorum. Konu hakkında bilgisi ve yardımı olabilecek var mı? Ya da oyun yöneticilerinin bir yönlendirmesi/yardımı olabilir mi?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ayarlar > İnternet Ayarları > Bağlantılar > LAN Ayarları'na girip eğer Proxy Ayarları seçili ise kapayınız.

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Ayarlar > İnternet Ayarları > Bağlantılar > LAN Ayarları'na girip eğer Proxy Ayarları seçili ise kapayınız.
    Merhaba,

Hayır, interner explorer LAN ayarlarını kontrol ettiğimde sadece "OTOMATİK YAPILANDIRMA BÖLÜMÜ" nde "Ayarları otomatik olarak algıla" ifadesi seçili.
    Alt bölümde bulunan ve proxy ayarlarını içeren bölümde seçim yok.

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Başka bir alternatif çözümünüz var mı?

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Merhaba sayın yönetici,

Oyun içi PUS açarken verilen "error 1010" hatasında CloudFlare isimli bir şirket adı fark ettim. Bu şirketi de araştırdığımda amerika merkezli, sözüm ona hızlı internet ve ddos güvenliği sağlayarak kullanıcılarına hizmet vermekteymiş. Ben böyle bir şirkete dair her hangi bir uygulama bilgisayarımda kullanmamaktayım. Sanırım sizin yani NTTGame-KnightOnline olarak uyguladığınız bir program.

Bu site için herhangi bir olumsuzluk kullanıcılara yaşatmamaktadır deniliyor birçok forum ve bilgi sitelerinde ANCAK ben bu engelleme ile 2 gündür PUS açamıyorum...!

Bu durum ile siz oyun yöneticilerinin yapabileceği bir şey var mıdır? Bunun proxy ayarları ile alakası bulunmuyor. Çünkü hiç bir şekilde ne proxy ayarlarımı açık tutarım ne de belli bir DNS ayarı kullanırım.

ACİL BİLGİ VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

Member
    Nickname
    OregonstaR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığımız hata ile ilgili bir başka arkadaşın aynı sorunumuz ile ilgili açmış olduğu konu üzerinden modaretorlere ulaştım ve sorunumuz ile ilgilenecekler. İnşallah en kısa zamanda "error 1010" hatasından kurtulmuş olacağız.

Tags for this Thread