Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

ronark land level sınırı hakkında.

merhaba ronark land lvl +70 olmasına karşıyım bu rakamı az da olsa yükseltir misiniz

ronark land +72 +75 olabilir neden derseniz +70 seri şekilde kasılıyor ve hile den report cok ediyoruz bunları engellemek icin bu şart

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum 72-75 'de pek zorlamıyor yalnız Hile için daha katı önlemler gerekli level pek etken değil bu konuda.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bence oldukça ideal çok da yüksek tutmamak gerekiyor. Sonuç olarak insanlar merak ediyor veya bir etkinlik için oraya katılım sağlayabiliyor.

Senior Member

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bence oldukça ideal çok da yüksek tutmamak gerekiyor. Sonuç olarak insanlar merak ediyor veya bir etkinlik için oraya katılım sağlayabiliyor.
    lvl 70 olunca bakıyorum full ağaclarda hile masterdon felan bıktık vallahi buna bi önlem yapmanız gerekiyor lvl sınırı +75 uygun veya + 72
    Last edited by SkCLucky; 01-12-2021 at 10:29 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    70 ten 72 olsa ne fark etcek hocam, hile ile kasan kisi icin +10 saat daha exp kasmak demek en fazla..

70 gayet ideal, eskiden sinir yoktu npt yaparlardi, onun onune gecilmis olundu
    70 de cz farm icin de ideal, eslantta bi sure sonra gorev kalmiyor ve bir cok serverlarda eslant deyince millet "o ne ya?" diyor, gitmeyeeli gitmeyeli o derece unutmuslar

agaclarda hile ile kasan oldugunu dusunmuyorum, hani olsa bile zaten cz de oldugundan tahminim 70 lvl ezik bi char herkesten tek yiyecektir

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Eslant'ın biraz daha güçlendikten sonra cz'nin 80+ bile olması güzel olabilir ama şu an 70+ oldukça yeterli bence
    Last edited by Death_Stroke; 01-12-2021 at 01:04 PM.