Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    kısalması sadece koxper adamın yada etkinlikle işi olmayan adamın işine gelir, benim çoğu zaman koxperları yakalamam 20 dk yı buluyor. örn. dün gordionda tam 7 koxper vardı, ilk 10 dk 8'den yukarı çıkamadım ama en sonda 3. olarak bitirdim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    10 dk olursa sen mavi kutu yüzü göremezsin.k0xperler öyle çok ki kimisi öyle ayarlamış ki adamın koxp olduğunu anlayamıyorum bile ben her gün chaosa girerim. kimi zaman çok zor chaoslar gelior son 5 saniye kala kendimi 5 incilikten 3ncülüğe attım günler oluyor chaosun süresi şuan için ideal bence değiştiril memeli .böyle güzel
    zaten göremiyoruz. adam şu an 15 dakika gizliyor kendini son 5 dakika başlatıyor koxpu, sen ilk 15 dakika üstlerdeyken pat diye sıralamalar bi anda değişiyor 8-10 fark attığın adamlar takır takır milleti kesip önüne geçiyor. her gün kaos giren adamım ilk sıralarda oynarım genelde ama son 1 aydır bahsettiğim mesele her kaosta yaşanıyor. gb lerin artması paranın tatlı gelmesiyle herkes koxplara makrolara geçmiş belli ki. bu rezalete 10 dakika fazladan katlanmak yerine 10 dakikada bitsin gitsin noluyorsa olsun.

bu arada, burada sizlerin mantık hatası şurada. koxper adam zaten hileyle oynar. eliyle uğraşmaz yorulmaz 20 metreden vura vura keser herkesi. ne demek normal oyuncuların zararına olur. normal oyuncu son 10 dakika kala koxperları aşıp öne mi geçiyor ilk 10 dakiakda yapamadığını son 10 dakikada yapıp mavi kutu mu alıyor koxperlara karşı. koxperlar da bu durumu eli kolu bağlı izliyor öyle mi mantıksız. ilk 10 dakika kim neyse kendini belli eder bitirir gider. normal oyuncu ilk 10 dk 8-9 lardayken oyun sonu koxperla dolu oyunda 3-4. olamaz. sen elinle kalan son 10 dk da mücadele veriyosun diğeri koxpla geçiriyo o 10 dk yı. eminim önüne geçersin adamın.
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 01-12-2021 at 10:15 AM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Sürenin düşürülmesi bence daha çok işlerine gelir, hemen turbo moduna alırlar charları roketler kaçar giderler. Level sınırı bi nebze hile azaltabilir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    En son yapılan yayında 10 dakika mı yoksa 15 dakika mı diye anket yapılmıştı, çoğunluk 10 dakikayı tercih etti. Önümüzdeki günlerde yapımcıya iletileceğini düşünüyorum fakat bunun yanında umarım ek bir şeyler daha eklenip daha çok zevk alabileceğimiz bir ortam oluşur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    En son yapılan yayında 10 dakika mı yoksa 15 dakika mı diye anket yapılmıştı, çoğunluk 10 dakikayı tercih etti. Önümüzdeki günlerde yapımcıya iletileceğini düşünüyorum fakat bunun yanında umarım ek bir şeyler daha eklenip daha çok zevk alabileceğimiz bir ortam oluşur
    üstüne level ve np sınırı eklenirse tadından yenmez. ah keşke yapsalar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    destekleri görelim.

20 dakika koxperlarla mücadele etmek istemiyorum. 10 dakika edeyim alan alsın. yeter da.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    yoo düşürülmemeli 10 dakika olması comeback atmayı engeller

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    destekleri görelim.

20 dakika koxperlarla mücadele etmek istemiyorum. 10 dakika edeyim alan alsın. yeter da.
    Mavi kutu alamıyorsan ve koxperlerle mücadele etmek istemiyorsan kolayı var, girme. Sürenin kısalması koxperlerin işine yarar sadece. Tespit edilemezler, ban yemezler be yırtarlar. Kutuyu da onlar alır, zevkini de onlar alır, sen de yem olmakla yetinirsin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Mavi kutu alamıyorsan ve koxperlerle mücadele etmek istemiyorsan kolayı var, girme. Sürenin kısalması koxperlerin işine yarar sadece. Tespit edilemezler, ban yemezler be yırtarlar. Kutuyu da onlar alır, zevkini de onlar alır, sen de yem olmakla yetinirsin.
    ne anlatıyosun dostum sen? neyin tespit edilemezlerinden neyin ban yemezlerinden bahsediyorsun? 1 levelda giriş yapılan etkinlikte ban yeseler nolcak yemeseler nolcak adı üstünde adamlar " koxper " yani banlasan da tekrar geliyorlar, bu yüzden 20 yıldır bu oyunda koxperlar bitmiyor hep aynı adamlar devam ettirdiği için. sen 1 level adamı banlarsın akşamki chaosa tekrar yeni charla girip mavisini alır gider zaten. mavi kutu alamıyorsan " koxperlarla mücadele etmek istemiyorsan " girmeymiş.

kafanız güzel sizin belli yahut adamlarla ortak iş yürütüyosunuz.

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    oyuna döndüğüm tarih 2019