Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    ne anlatıyosun dostum sen? neyin tespit edilemezlerinden neyin ban yemezlerinden bahsediyorsun? 1 levelda giriş yapılan etkinlikte ban yeseler nolcak yemeseler nolcak adı üstünde adamlar " koxper " yani banlasan da tekrar geliyorlar, bu yüzden 20 yıldır bu oyunda koxperlar bitmiyor hep aynı adamlar devam ettirdiği için. sen 1 level adamı banlarsın akşamki chaosa tekrar yeni charla girip mavisini alır gider zaten. mavi kutu alamıyorsan " koxperlarla mücadele etmek istemiyorsan " girmeymiş.

kafanız güzel sizin belli yahut adamlarla ortak iş yürütüyosunuz.
    20 dakika boyunca, koxperlerle mücadele etmek istemiyorum diyen sensin. Evet tüm koxperlerle ortak iş yürütüyorum. Süre kısılsın diyene kadar, Chaos'a 70 seviye limiti getirilsin diyebilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    koxperler chaosta bir şey yapamiyor. legal oynasalar daha cok kill alirlar. ya da macro kullansalar. oyunun getirdiği güvenlik kısıtlamalarıyla koxp yazılımların işlevi de kısıtlandı. youtubede videolar vardı. şuanda macrolar koxplardan daha etkili. macrocuların en buyuk avantajı, oyunun datalarıyla oynamıyor olusu. bu yuzden sisteme yakalanmıyorlar. şahsen full itemle benim yüreğim yemez macro kullanmaya ama neredeyse oyundakılerin alayı macro kullanıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    zaten göremiyoruz. adam şu an 15 dakika gizliyor kendini son 5 dakika başlatıyor koxpu, sen ilk 15 dakika üstlerdeyken pat diye sıralamalar bi anda değişiyor 8-10 fark attığın adamlar takır takır milleti kesip önüne geçiyor. her gün kaos giren adamım ilk sıralarda oynarım genelde ama son 1 aydır bahsettiğim mesele her kaosta yaşanıyor. gb lerin artması paranın tatlı gelmesiyle herkes koxplara makrolara geçmiş belli ki. bu rezalete 10 dakika fazladan katlanmak yerine 10 dakikada bitsin gitsin noluyorsa olsun.

bu arada, burada sizlerin mantık hatası şurada. koxper adam zaten hileyle oynar. eliyle uğraşmaz yorulmaz 20 metreden vura vura keser herkesi. ne demek normal oyuncuların zararına olur. normal oyuncu son 10 dakika kala koxperları aşıp öne mi geçiyor ilk 10 dakiakda yapamadığını son 10 dakikada yapıp mavi kutu mu alıyor koxperlara karşı. koxperlar da bu durumu eli kolu bağlı izliyor öyle mi mantıksız. ilk 10 dakika kim neyse kendini belli eder bitirir gider. normal oyuncu ilk 10 dk 8-9 lardayken oyun sonu koxperla dolu oyunda 3-4. olamaz. sen elinle kalan son 10 dk da mücadele veriyosun diğeri koxpla geçiriyo o 10 dk yı. eminim önüne geçersin adamın.
    Kafan güzelmiş kardeşim sen güle güle kullan kafanı . sana laf anlatmayacağım. okey

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    resmi foruma bak resmi foruma utanmasalar koxperlara dokunmayın diyecek adamlar. yazık

Senior Member
    illegaller ıs yapmıyormus lafa bak.Adam yanımda kendını kesıyor sonra yattıgı yerden benı .Sizin chaoslara bu kosperlar gelmiyor sanırım.Etrafta kımse yok damage yiyorum Hikaye anlatın siz anca .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    illegaller ıs yapmıyormus lafa bak.Adam yanımda kendını kesıyor sonra yattıgı yerden benı .Sizin chaoslara bu kosperlar gelmiyor sanırım.Etrafta kımse yok damage yiyorum Hikaye anlatın siz anca .
    şşş öyle deme " kaosta koxperlar bi şey yapamıyor " muş ayıp olur şimdi adamları haksız çıkarma. o kadar yürürken bıçak, ice atıyolar, zigzag çizerek insanların etrafında koşarak skill + r atıp adam kesiyolar wh ile birbirlerinin içinden geçip diledikleri gibi kaçıp, diledikleri adama giriyolar, duvarların içinden geçiyolar, tam adamı kesecekken intihar edip skor vermiyolar üstüne aynı anda tekrar kalkabiliyolar, dilediğinde intihar edip yerde adamları kesmeye devam ediyolar

ama yok. elinle oynasan daha çok iş yaparsın şşşş konuşma böyle

adamlar da enayi, o yüzden chaosta falan koxpla vakit kaybediyolar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesinlikle düşmeli, bari 20 dk kanser olmayalım 10 dkde bitsin işkence. Sanki 20 dkde bütün reportlananlar ban yiyor da bide 20 dk onla uğraşalım akşam chaosta 10 kişi kaldı fulldü oda koxptan sıkılan alt f4 atıyo ilk 3 80 kill gerisi -60 kill adamlar birbiriyle kapışıyo artık

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Kesinlikle düşmeli, bari 20 dk kanser olmayalım 10 dkde bitsin işkence. Sanki 20 dkde bütün reportlananlar ban yiyor da bide 20 dk onla uğraşalım akşam chaosta 10 kişi kaldı fulldü oda koxptan sıkılan alt f4 atıyo ilk 3 80 kill gerisi -60 kill adamlar birbiriyle kapışıyo artık
    aynen öyle dostum noktası virgülüne kastettiğim şeyi anlatmışsın. adamlar da hala bunu savunuyor burada.

Ben de katılıyorum buna 10 dk olsun.Eğer düşük seviye oyuncular illa chaosa girmeli diye bir fikir varsa yapımcı firmada bence 70-80 + ları ayrı bir grup yapsın bdw gibi.Düşük seviyedeki hilecilerden kurtulmuş oluruz en azından.Onlarda birbirini yesin ayrı bir chaos içinde.Oyuna emek veren ve char kasan oyuncuların çok büyük oranda rahatlayacağını düşünüyorum bu sayede.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Solarpleksus29 View Post
    Ben de katılıyorum buna 10 dk olsun.Eğer düşük seviye oyuncular illa chaosa girmeli diye bir fikir varsa yapımcı firmada bence 70-80 + ları ayrı bir grup yapsın bdw gibi.Düşük seviyedeki hilecilerden kurtulmuş oluruz en azından.Onlarda birbirini yesin ayrı bir chaos içinde.Oyuna emek veren ve char kasan oyuncuların çok büyük oranda rahatlayacağını düşünüyorum bu sayede.
    bu da gayet mantıklı bi yorum fakat hayata geçmesi için tek chardan 3 chaosa giriş yetkisi tanımlanmalı yoksa oturup yan charları 70 üstüne kasmayla uğraşılmaz tek tek. 1 char kasıp hepsine girilebilmeli. bu sistem olursa o zaman düşük lvl olanlar dilediği kadar birbiriyle eşleşebilir canıma minnet, ben yeter ki temiz oynayan adamlarla chaosumu atayım kaybedeceksem de o ortamda kaybedeyim. koxperlar da yesinler birbirlerini.