Results 1 to 7 of 7

Exclamation 6 Haneli OTP şifremi kabul etmiyor

Herkese iyi oyunlar. Tek kullanımlık otp şifremi almak için otpyi açıp ekran klavyesinden 6 haneli şifremi tuşladığımda otp şifremi kabul etmiyor. Haliyle tek kullanımlık şifremi alamıyorum ve oyuna giremiyorum. 4 kez girdim yanlış dedi ve beşinciyi denemedim blok yememek için. Yardımlarınızı bekliyorum konu ile ilgili ticket da oluşturdum.
    Last edited by bat_HRs1dP69; 01-12-2021 at 06:27 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Şifrenizi doğru girmenize rağmen kabul etmiyor ise lütfen bilete gelecek yanıtı bekleyiniz.

Evet şifrem doğru ve kabul etmiyor. Ticketı bekliyorum ama biraz meraklandım nedeni ne olabilir?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by bat_HRs1dP69 View Post
    Evet şifrem doğru ve kabul etmiyor. Ticketı bekliyorum ama biraz meraklandım nedeni ne olabilir?
    Net bir şey söylemem pek mümkün değil, destek ekibi gerekli kontrollerin ardından yanıt verecektir.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    OTP'yi ilk aldığınızda gelen SMS bilgisinde;

OTP ID : ko5971235 (başında ko olacak şekilde)
    Auth Code : 486134

Bu bilgileri eksiksiz girebildiniz mi? Bunları sağlıklı girdiğiniz halde hata alıyorsanız, yapmanız gereken en sağlıklı şey, 5 Npoints vererek tekrardan yeni ID & Pass istemek. Sonrasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

*OTP uygulamasını da silin ve tekrar kurun lütfen.

1 aydır kullandığım otpyi ve şifreyi birden kabul etmemeye başlayınca tedirgin olmuştum. Dediğiniz gibi otp sıfırladım. Teşekkür ederim.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bat_HRs1dP69 View Post
    1 aydır kullandığım otpyi ve şifreyi birden kabul etmemeye başlayınca tedirgin olmuştum. Dediğiniz gibi otp sıfırladım. Teşekkür ederim.
    Rica ederim, iyi oyunlar.