Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member

Artık Priest & Mage karakterlerine sprint(hızlı koşma) skilli eklesin?

Günümüz mmorpg'lerin hepsin de artık tüm sınıfların hızlı koşma yeteneği mevcut artık Priest ve Mage karakterine bari sprint tarzında bir skill ekleyin, insanlar'dan sw istediğimiz de küçük düşürücü kelimeler kullanıyorlar ve rogue'lerin bir çoğu artık bıkmış işim var diyenler,pm cevaplamıyanlar,uzaklaşanlar.

Junior Member
    yav kral adam sw potion koymuş oraya al kullan o jobun atagını seviyosan o zaman masrafını da göze alacaksın. Adam gelmiş eslantta sürekli sw istiyor la millete niye minnet ediyosun git 50k ver al swni yani bu kadar basit.

Senior Member
    Öneri güzel, gelme oranı 0
    Tüm joblara sw koyulabilir oyunda bir avantaj sağlamaz bana kalırsa, CZ kullanılamaz skıll kapatırsın olur biter

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Kurianada eklenmeli bence

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kurianada eklenmeli bence
    Ona mümkünse bişey eklenmesin. Hatta kırma skiline nerf bekleyenlerdenim. Umarım koreko daki gibi %30'a iner kırması.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Sw olmasada sprint eklenmeli aslında zaten karakterler oyun içi sw aldığında bu özellikten faydalanıyorlar hiç değilse Emc-Lufer towndan İnn giderken işkence çekmezler milletten sw istemezler.

Senior Member
    basic skilleri herkesde aynı olmalı sprint en azından slow motion hareketi giderir

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Ona mümkünse bişey eklenmesin. Hatta kırma skiline nerf bekleyenlerdenim. Umarım koreko daki gibi %30'a iner kırması.
    wowowowo bu ne hiddet. kurian sınıfının kaldırılması için cheat reporta konu açıyor musun veya ticket atıyor musun?

Senior Member
    sw eklenmiyorsa da sprint eklensin valla bıktık ya , adam jr de tek okcu ne sw atıyor ne başka birşey, benim işim size sw atmak mı diyor mantığa bak.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Savaş alanları haricinde eklenmesini destekleyebilirim fakat savaş alanlarında tüm karakterlerin kendine özgü bir olayı var. Bunun mantığa ters geleceğini düşünüyorum. Yarın öbür gün diğer joblar da buna benzer istekler de bulunabilir ve bu durum bana göre oyunu benliğinden uzaklaştırır.