Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Krowaz'da boss kesilince çıkan kutuların küçültülmüş hali olabilir. Parlak birşey olması lazım kutunun artık cidden çok sönük kalıyor.

Junior Member
    Arkadaşa katılıyorum. Özellikle draki Kulesi göz sağlığı açısından Bi hayli yorucu. Kule tasarımında da bir değişiklik yapılırsa çok memnun olurum

ben kutunın gorsel olarak degısmesıne sahsen karsıyım yıllardır gozumuz oyle alıstı olurda degısırse ınanın cogu kısı bundan rahatsız olucaktır ÖRNEK md shard ib cıtın v.s gibi ıtemlerın gorselı ve alt alta gelmıs cızgıler sahsen hıc begenmedım yıllardır gozumuz alısmıs bır kere tabı bu benım fıkrım !!!!!

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    asla yenilik yapmayız al bi yılbaşı eventi 10 yıldır aynı devam

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by oha_WvdrAlVh View Post
    ben kutunın gorsel olarak degısmesıne sahsen karsıyım yıllardır gozumuz oyle alıstı olurda degısırse ınanın cogu kısı bundan rahatsız olucaktır ÖRNEK md shard ib cıtın v.s gibi ıtemlerın gorselı ve alt alta gelmıs cızgıler sahsen hıc begenmedım yıllardır gozumuz alısmıs bır kere tabı bu benım fıkrım !!!!!
    Fikirlerine saygı duyuyorum dostum ama ufak yenilikler hiçte fena olmaz.

Senior Member
    kutudaki drop cinsine gore renkli atsin. ornegin unik itemde kirmizi ezik high class itemlerde sari vs....

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    aynen drakide kutular belli olmuyor. bir de mob öldükten sonra diğer mob'a gitmek için ölen mob'a bir de takılmasa cok daha güzel olacak.

Senior Member
    Draki kulesinde sis efektini ortaya getirirseniz kutular çok daha net görünür.